#2015-12-15 07:19:33 

Magdalen4

Użytkownik

Cześć dziewczyny! Jestem stałą bywalczynią tego forum, dlatego postanowiłam pomóc mojej przyjaciółce. Robi ona świetne paznokcie – wszystkie nasze koleżanki z roku umawiają się do niej na wizytę, aby nałożyć zel na pazurki. Gośka szuka dobrej hurtowni kosmetycznej, ponieważ chyba ma zamiar rozszerzyć nieco działalność. Co jak co, ale zarobek jest z tego niezły.
#2015-12-15 09:09:29 

Gwiazdka

Użytkownik

Wpisz sobie w Google hurtownia kosmetyczna Warszawa i już nie będziesz miała żadnych wątpliwości, co polecić koleżance. Sama prowadzę salon kosmetyczny więc wiem, jak ważne jest dobranie profesjonalnych produktów od najlepszych dostawców. Zapewniam, że tutaj nie zawiedziesz się.

#2015-12-15 10:35:55 

Wrzosowa

Użytkownik

W stolicy zazwyczaj można znaleźć coś dla siebie – a że jest to duże miasto, wiąże się to z większymi perspektywami, stąd tych hurtowni też na pewno znajdziesz parę.
#2015-12-15 12:55:43 

Gwiazdka

Użytkownik

Ja w warszawskiej hurtowni kupiłam cały zestaw do robienia paznokci metodą żelową. Kupiłam też zestaw 55 lakierów, ale czasem to nie wystarczy – naucz się też robić wzorki na pazurkach. Można to robić za pomocą nawet wykałaczki. Wszystko zależy tak naprawdę od Twojej wyobraźni i fantazji. Oraz od tego, jak bardzo wymagające będą Twoje klientki – niektóre będą chciały też żebyś nałożyła im brokat, jest teraz bardzo modnym dodatkiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015