#2016-01-05 03:08:49 

Wrzosowa

Użytkownik

Witam dziewczyny. Może to głupio brzmi, ale w dobie internetu wcale nie jestem sprawna w tym. Z internetu korzystam sporadycznie a zakupy przez internet to dla mnie abstrakcja. Jeżeli możecie mi podać strony internetowe na których znajdę jakieś tanie ciuszki, będę bardzo wdzięczna.
#2016-01-05 05:38:41 

Magdalen4

Użytkownik

Ciężko jest podać konkretną odpowiedź ponieważ akurat jeżeli chodzi o tą branżę, to sklepów jest więcej niż w galerii. Ja mogę ci polecić ekipę z Wrocławia. Kafrim Fashion to strona którą ostatnio znalazłam szukając biżuterii Claudio Canzian. Mają dużo ciekawych rzeczy i ceny są bardzo niskie. Sprawdź sobie na ich stronie co mają ciekawego. Może coś ci się spodoba :)
#2016-01-05 07:56:35 

Gwiazdka

Użytkownik

Rynek jest bardzo duży to i sklepów jest sporo. Damskie ciuchy w sklepie internetowym to podstawowy asortyment. Nikt chyba nie kupuje tyle co kobiety. Sklep z Wrocławia znam dobrze, zamawiałam tam kiedyś koszulki. Szybko wszystko do mnie dotarło, byłam zaskoczona wykonaniem ale najbardziej mnie zaskoczyło, że mimo kilku prań z ciuchami nic się złego nie dzieje. Dzisiaj to rzadkość.
#2016-01-05 10:27:07 

Magdalen4

Użytkownik

No właśnie dlatego polecam. Dzisiaj ciuchy są robione na masową skalę więc nie można wymagać super jakości. Mimo to, w tym sklepie ciuchy nie tylko dobrze wyglądają ale także dobrze się trzymają.
#2016-01-05 11:53:08 

Wrzosowa

Użytkownik

O coś takiego mi właśnie chodziło. Znalazłam tam kilka rzeczy które mnie interesują. Dużo fajnych cen, dodatkowe promocje itp. Posiedzę trochę i znajdę coś dla siebie. Ale co do zakupów, to chyba będę musiała poprosić kogoś żeby pomógł mi to sfinalizować. Dzięki wam za odpowiedzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015