#2016-01-08 03:36:27 

Garnek

Użytkownik

Jako, że zwykle na forum można uzyskać namiastkę anonimowości, piszę właśnie tutaj. OD jakiegoś czasu nie udaje mi się zapewnić mojej partnerce przyjemności dłużej niż kilka minut. Mam problem z szybkim zakończeniem gry miłosnej. Nie wiem co się dzieję, bo do tej pory było wszystko ok i nie potrzebowałem żadnych dodatkowych produktów ani leków. Sądzę jednak, że teraz chyba się bez nich nie obejdzie. Czy myślicie, że z takim problemem powinienem pójść do lekarza?
#2016-01-08 04:46:18 

KokardaON

Użytkownik

Myślałem, że te czasy, że ludzie wstydzą się chorób związanych z ogólnie pojętym seksem już minęły, ale najwyraźniej jednak jeszcze nie.
#2016-01-08 07:33:59 

KoniecAlei

Użytkownik

Co się dziwisz? Człowiek nie dosyć, że ma problem ze zdrowiem, to jeszcze dotyczy on sfery intymnej. Nie każdy jest na tyle otwarty, że będzie dzielił się swoimi problemami na prawo i lewo, a tym bardziej z nieznajomymi osobami. Sam zastanowiłbym się kilka razy, zanim zdecydowałbym się napisać w szerszym gronie o moich problemach. To, że pozostajemy tutaj anonimowi zdecydowanie pomaga.
#2016-01-08 08:48:07 

Miecz

Użytkownik

Odnosząc się do twoich problemow, to sądzę, że lekarz na pewno cię nie ominie. Zdecydowanie musisz wyleczyć przedwczesną ejakulację, bo problem może się jeszcze bardziej nasilać. Dobrych specjalistów w tym zakresie na rynku nie brakuje, więc znajdziesz ich bez problemu. Mozesz też spróbować leków bez recepty, te nie zaszkodzą, a mogą pomóc.
#2016-01-08 09:11:16 

44Filmy

Użytkownik

Z tego co kojarzę to są tabletki na opóźnienie wytrysku u mężczyzn. Nie pamiętam, czy trzeba mieć na nie receptę, ale w aptece dowiesz się wszystkiego.
#2016-01-08 10:22:48 

Wrzosowa

Użytkownik

Ja sądzę, że najpierw powinieneś spróbować naturalnych sposobów, a później ewentualnie sięgnąć po coś mocniejszego. Spróbuj popracować nad sobą, a przede wszystkim nad swoją psychiką. To właśnie tam w większości przypadków tkwi największy problem. Może dotknęły cię w ostatnim czasie, jakieś przykre wydarzenia, które mają na to wpływ. Dokładnie przeanalizuj swoje ostatnie tygodnie życia, a wtedy może odpowiedź przyjdzie sama.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015