#2016-01-18 07:13:56 

KokardaON

Użytkownik

Cześć wszystkim podróżnikom! Jak w temacie, jestem chyba szalony bo złożyłem wypowiedzenie z mojej korpo betonowej klatki i jestem na etapie kupowania przewodnika po Europie :D Moja mam rozpacza, ojciec zaproponował mi znajomego psychologa :P Ja pelen nadziei i dobrego humoru przeglądam kolejne strony z przewodnikami :)
#2016-01-18 09:05:57 

Czakra

Użytkownik

Jedyne co mi przychodzi do głowy to ksiązki typu "100 najpiękniejszych miejsc" i tu polecam Europa. 1001 najpiękniejszych zakątków - mam to jako książkę do inpiracji do kolejnych wyjazdów :P Może też tak ją potraktuj :D MAm też nadzieję, że odłożyłeś sporą sumkę, bo sama wiem jak drogo wychodzą takie objazdowe wyjazdy, a ty rozumiem chcesz to zrobić na większą skalę i przez dłuższy okres czasu :D Pomyśl nad ograniczeniem się do wersji elektronicznej jeśli chodzi o przewodniki turystyczne książki ze wskazówkami, bo jednak potem taszczenie cięzkiego bagażu nie jest niczym motywującym :P

#2016-01-18 09:20:37 

Miecz

Użytkownik

Myślę, że ciężko ci będzie tak optymistycznie do tego podchodzic kiedy zaczniesz kalkulować :P oczywiście trzymam kciuki, żebyś rzeczywiscie pojechał, bo niestety wśród znajomych miałem też taką parę i oni tak się nastawiali, nastawiali, a potem wykupili zwykłe wczasy. Przyjechali wypoczęci, zadowoleni i wyjechali pracować do Norwegii :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015