#2016-01-27 03:04:09 

Tank

Użytkownik

Witam, kupiłem kawalerkę 30 m2 w starej kamienicy. Jest przestronna i jasna z pięknymi widokami, ale wiadomo jak każda kawalerka ma ograniczoną przestrzeń życiową. Żeby optycznie powiększyć moje lokum zdecydowałem się na styl skandynawski. Moglibyście doradzić mi w temacie kolorów i dodatków itp.
#2016-01-27 03:50:41 

KoniecAlei

Użytkownik

Do małego mieszkania skandynawski design nadaje się idealnie. Tak jak napisałeś jasne kolory i oszczędność mebli sprawia że wnętrze wydaje się większe i bardziej przestronne. Nie bez przyczyny ten styl powstał właśnie w Skandynawii, gdzie przez większość roku dominują długie wieczory. Z całą pewnością skup się na naturalnych materiałach, nie zagracaj mieszkania, staraj się znaleźć jak najbardziej praktyczne rozwiązania do przechowywania rzeczy i zadbaj o zieleń, jakieś rośliny na pewno cudownie ożywią twoje jasne wnętrze.
#2016-01-27 05:27:12 

AmbitnaKate

Użytkownik

Jesteś pewny że chcesz mieć białe ściany i meble. Nie zrozum mnie źle, ale jestes mężczyzną, a białe meble strasznie szybko się brudzą. Nie chcę nawet myśleć, jak wyglądałaby twoja podłoga…
#2016-01-27 06:42:37 

Tank

Użytkownik

Bez obaw o moje meble i ściany, sprzątam po sobie.. A podłogę mam śliczną. Zdecydowałem się zachować naturalną starą drewniana podłogę, jeszcze z czasów przedwojennych.
#2016-01-27 08:38:37 

Wrzosowa

Użytkownik

Twoje mieszkanie będzie musiało wyglądać w takim razie niesamowicie. Co do wyposażenia wnętrza polecam ci meble prowansalskie wykonane z drewna i bielone ewentualnie z dodatkiem delikatnych pasteli – to już zależy od twojego gustu i wizji.. Idealnie spiszą się jako uzupełnienie stylu skandynawskiego.
#2016-01-27 10:14:43 

Tank

Użytkownik

Też o tym pomyślałem, obecnie zamówiłem na Black Cat Design bielony wapnem stolik kawowy z drewnianym blatem i w tym kierunku zamierzam podążać. Zwłaszcza podobne rozwiązanie chciałem zastosować w kuchni, białe meble i drewniany blat.
#2016-01-27 11:50:46 

Wrzosowa

Użytkownik

Myslę, że to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli zachowałeś oryginalną i wiekową już drewnianą podłogę. Kup duuużo świec i lampionów, Szwedzi je uwielbiają, również lampki nocne na parapetach w oknach są dla nich charakterystyczne. Przyda ci się dużo poduszek i na pewno jakiś koc, tak dla ozdoby luźno rzucony na sofie. Co do dodatków to proponuję skromnie, kilka rzeczy z metalu lub drewna, jakieś kwiaty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015