#2016-02-08 06:28:02 

KokardaON

Użytkownik

Witam serdecznie. Pochodzę z niedużego, nadmorskiego miasta i w tym roku piszę maturę. Przede mną decyzja dotycząca wyboru kierunku studiów oraz uczelni, na której chciałbym studiować. Myślę o ekonomii, ale chciałbym się was poradzić, gdzie najlepiej złożyć papiery. Z góry dzięki.
#2016-02-08 08:50:34 

AmbitnaKate

Użytkownik

Hej. Stałam przed podobnym wyborem dwa lata temu. Zdecydowałam się wówczas na Toruń i nie żałuję. Uczelnia jest bardzo dobra, poziom nauki wysoki, a co najważniejsze, miasto jest świetne. Nie za duże, nie za małe. Idealne do mieszkania, życia, nauki i zabawy. Bo pamiętaj, że nie samą nauką człowiek żyje. Spędzisz tu minimum trzy lata, więc ważne byś lubił wybrane miasto. A w Toruniu nie zabraknie ci atrakcji. Dodatkowym atutem miasta jest fakt, że nie jest ono drogie, dlatego łatwiej się w nim utrzymać niż na przykład w Warszawie. Polecam
#2016-02-08 09:34:50 

Miecz

Użytkownik

Cześć. Ja też studiuję w Toruniu i zgadzam się w stu procentach, że to najlepszy wybór. Od dawna podobała mi się architektura i zabtki tego miasta. Zwiedzałem wcześniej z rodzicami kilkukrotnie miasto z przewodnikiem. Oprowadził nas po imponujących zakątkach. Wiedziałem już wtedy, że wrócę tam na studia. Polecam ci taką wycieczkę. Firma Zwiedzajtoruń.pl świetnie prezentuje miasto.
#2016-02-08 12:06:25 

Pancerka

Użytkownik

Witam. Ja też w tym roku piszę maturę. Mam w Toruniu sporo znajomych i też się tam wybieram. Dobra szkoła, piękne miasto i świetne knajpy. Mam nadzieję, że dostanę się tam na filologię romańską.
#2016-02-08 14:49:35 

Wrzosowa

Użytkownik

Ja jestem na pierwszym roku filologii romańskiej w Toruniu i serdecznie ją polecam. Miasto zresztą też, więc zapraszam i życzę powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015