#2016-02-16 03:37:35 

Czakra

Użytkownik

Zauważyłam, że od jakiegoś czasu woda z mojego kranu po prostu śmierdzi. O ile latem takie problemy zdarzają się na wielu posesjach, o tyle zimą już się nie powinny zdarzyć. Teraz nie wiem do kogo się zwrócić o pomoc, bo nigdy takich problemów jeszcze nie miałam. Proszę o poradę, żebym szybko pozbyła się problemu.
#2016-02-16 06:10:38 

KokardaON

Użytkownik

O to ta woda musi nieźle śmierdzieć skoro piszesz w takiej desperacji. Co prawda nigdy nie miałem takich problemów, i mam nadzieję, że ich nie będę miał, ale mogą ci powiedzieć, że są na rynku firmy, które szybko poradzą sobie z takim problemem. Pewnie zaraz ktoś tutaj napisze z kim najlepiej się kontaktować.
#2016-02-16 07:55:12 

AmbitnaKate

Użytkownik

No pewnie, że napisze, bo widać, że kobieta ma problem i nie może sobie z nim poradzić. Moja droga skorzystaj z usług firmy Woda w domu. Specjaliści przyjadą do ciebie i sprawdzą, gdzie naprawdę leży problem. Wykonają badania wody i powiedzą ci, co w niej się znajduje. Niestety nie spodziewam się niczego dobrego. Radzę nie pić tej wody.
#2016-02-16 09:36:05 

Guslik

Użytkownik

Ta firma obsługiwała kiedyś moich znajomych. Prowadzą uzdatnianie wody w domu, jeśli jest oczywiście taka potrzeba. Widać, że u ciebie trzeba to zrobić jak najszybciej.
#2016-02-16 10:44:39 

Gwiazdka

Użytkownik

Sama jestem ciekawa co powoduje brzydki zapach wody. Pewnie powstały tam jakieś bakterie, które trzeba wytępić. Dobrym urządzeniem do walki z bakteriami i innym ustrojstwem żyjącym w wodzie jest lampa UV do wody. Jej regularne stosowanie całkowicie oczyszcza wodę ze zbędnych elementów.
#2016-02-16 13:37:46 

44Filmy

Użytkownik

Taka lampa jest bardzo poręczna. Można ją umieścić w instalacji i wykonuje całą pracę za człowieka. Tylko raz w roku trzeba wymieniać jej podstawowy element grzejący.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015