#2016-02-17 23:22:28 

AmbitnaKate

Użytkownik

Hej! Moja koleżanka ma niedługo 18 urodziny. Przeprowadziłyśmy małą zbiórkę i zdecydowaliśmy kupić jej jakieś ładne kolczyki, ale żeby nie było tak kolorowo to wybrano mnie abym znalazła kilka propozycji, które omówimy w najlepszych cenach. Mógłby mi ktoś pomoc? Będę bardzo wdzięczna.
#2016-02-18 02:06:43 

Tank

Użytkownik

A może kupcie jej coś innego. Kobiety mają zwykle dużo kolczyków, i tak gdzieś je rzuci i zapomni. Stawiałbym na jakiś użyteczniejszy prezent bo to w końcu osiemnastka. Dobrze zeby dostala cos co o was przypomni i ulatwi prace, naukę albo pomoże w jakiejśc pasji.
#2016-02-18 02:41:48 

Wrzosowa

Użytkownik

Masz trochę racji, ale to zaożycielka tematu ją zna najlepiej i skoro tak ustaliły to niech tak zostanie i nie mieszajmy się w to zbyt głęboko. Interesuje was bardziej srebrna czy zlota bizuteria?
#2016-02-18 03:25:04 

AmbitnaKate

Użytkownik

Nasza zbiórka pozwala raczej na srebrną biżuterię. Mogłybyśmy starać się znaleźć coś złotego, ale obawiam sie ze bardzo musialybysmy ciac koszty. Lepiej kupic srebrne ale jakies wystrzałowe niz skromne zlote. Pozdrawiam.
#2016-02-18 05:11:57 

Wrzosowa

Użytkownik

Jakiś czas temu szukałam dla mamy prezentu i znalazłam fajny sklep ze srebrną biżuterią. Łap link: http://www.jademi.pl/12-bizuteria-srebrna. Mają bardzo szeroki asortyment i konkurencyjne ceny, a co najważniejsze są rzetelni i uczciwi. Na pewno znajdziesz jakieś ciekawe kolczyki, bo srebrnych pozycji jest tam bardzo dużo. Pozdrawiam i miłej zabawy.

#2016-02-18 05:29:35 

Tank

Użytkownik

A nie zastanawiałyście się nad jakimś dobrym zegarkiem? Może warto trochę dołożyć i kupić coś przydatnego co jak pisałem wcześniej przyda się dziewczynie i korzystając z tego będzie o Was pamiętała.
#2016-02-18 07:45:02 

AmbitnaKate

Użytkownik

Co konkretnie proponujesz? Masz na oku jakis porzadny zegarek w dobrej cenie?
#2016-02-18 09:17:58 

Tank

Użytkownik

Kupiłem żonie w zeszłym roku piękną Adriaticę to świetne zegarki z klasą i wspaniale wykonane. Do tego ładnie prezentują się na kobiecym ręku i bardzo przyciągają uwagę - z resztą sami zobaczcie http://www.jademi.pl/17-adriatica. Model żony ma stonowaną niebieską tarczę, która robi wrażenie i koleżanki często ją pytają kto sprawił jej taką ładną błyskotkę :)

#2016-02-18 10:04:24 

AmbitnaKate

Użytkownik

Hmm, no to również brzmi bardzo ciekawie. Będąc szczerą to mnie to przekonuje ale musiałabym skonsultować się z pozostałymi koleżankami bo rzeczywiście zegarek to już trochę poważniejszy prezent i nawet jeśli będzie mieć 2 albo 3 to nie to samo co 20 par kolczyków. Dzięki za pomoc, odezwę się jak dogadam się z dziewczynami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015