#2016-03-21 04:02:44 

Miecz

Użytkownik

Witajcie. Po moim powrocie z Anglii przywiozłem do polski samochód hybrydowy. Niestety od jakiegoś czasu mam pewne problemu, jeden z fachowców mówił mi, że może być potrzebne przezwajanie silnika. Nie znam się na tym więc szukam fachowców z okolicy warszawy którzy robią coś takiego. Proszę o namiary.
#2016-03-21 04:13:40 

Lucek

Użytkownik

Jeżeli mogę ci coś polecić to będzie to firma dostępna pod tym adresem strony internetowej http://przezwajaniesilnikow.waw.pl/cennik/ . Bardzo sprawdzona firma, polecił mi ją znajomy, bo jest to mniejsza firma. Ludzie którzy tam pracują naprawdę znają się na rzeczy. Mogę ci śmiało polecić, na pewno dowiedzą się co z twoim autem.
#2016-03-21 05:17:20 

KokardaON

Użytkownik

Zawsze możesz pójść na łatwizne i znaleźć kogoś w internecie. Jeżeli interesuje cię przezwajanie silników Warszawa to idealne miejsce. W tym mieście jest najwięcej aut elektrycznych więc na pewno jest w mieście jakiś specjalista. Znalazłem namiary na kilka osób, wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę :P
#2016-03-21 05:43:03 

Tank

Użytkownik

Mogę się wypowiedzieć o firmie z linku powyżej. Znam dość dobrze tą firmę. Za każdym razem kiedy coś mi się psuje z elektronarzędzi albo sprzętu, jadę właśnie do nich. Naprawdę sprawdzona firma, panowie znają się na rzeczy jak mało kto. Polecam zadzwonić do nich, magicy w tych sprawach.
#2016-03-21 08:25:22 

Miecz

Użytkownik

No właśnie dzwoniłem do nich. Niestety auto trzeba przywieźć na warsztat żeby można było obejrzeć normalnie co się dzieje. Sprawdziłem również opinie o firmie w internecie, nie ma za dużo tego tam, ale z tego co jest można wywnioskować, że firma jest bardzo profesjonalna. Jak tylko sytuacja się rozwiąże to postaram się dać znać jak to wszystko się potoczyło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015