#2016-03-31 04:15:51 

Wrzosowa

Użytkownik

Cześć! Planuje zamówić jakieś ładne, nowe meble do ogródka. Chodzą za mną m.in. białe krzesła ogrodowe i ogólnie chciałabym zamówić meble drewniane. Ale coś mi nie idzie pouszkiwanie i nie mogę znaleźć żadnego fajnego sklepu z meblami itp. Chodziłam po sklepach stacjonarnych u mnie w mieście i nic mi się nie podobało. Więc pomyślałam, że założę temat i może ktoś mi coś podpowie, da jakiś link itp. ;) Więc mogę liczyć na Waszą pomoc?

#2016-03-31 04:51:58 

Czakra

Użytkownik

A pewnie, że możesz liczyć! :D Ja niedawno też rozglądałam się za ławkami do ogrodu i w końcu się zdecydowałam na to: http://ogrodowe.teakowemeble.pl/lawki pod tym linkiem znajdziesz bardzo estetyczne ławki i ich opis ;) Możesz przejść od razu do sklepu i złożyć zamówienie ;) Ogólnie ławeczka która zamawiałam na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na fotce.
#2016-03-31 05:25:42 

Wrzosowa

Użytkownik

Fantastycznie! Dziękuję za szybka pomoc i link ;) No fajny ten sklep mają ;) Widzę, że mają też sporo drewnianych leżaków do ogrodu i chyba na taki jeden też się skuszę ;) Tak w ogóle to marzy mi się taki właśnie ogródek z pełnym wyposażeniem mebli drewnianych, do tej pory mieliśmy plastik i wyglądało to tandetnie.
#2016-03-31 06:40:22 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Ja też już powolutku zaczynam ogarniać swój ogródek i porządkować wszystko dookoła ;) Sporo jednak się nieporządku przez tę zimę ;) Ale cóż.. tak to już jest ;) Może też wstawię jakiś mebel do ogródka, szczególnie, że każdy u nas w domu to zimorodek i jak tylko robi się cieplej to całymi dniami siedzi na zewnątrz ;)
#2016-03-31 07:44:40 

44Filmy

Użytkownik

No to się ciesz moje dzieci cały dzień tylko komputer i komputer, nic ichn innego nie interesuje za moich czasów wyjście na dwor było nagroda i czyms wspaniałym a nie kara
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015