#2016-04-05 00:56:49 

KokardaON

Użytkownik

Witam wszystkich panów. Mam takie pytanie. Zrobiłem mamie fajny prezent na urodziny, ale wiem że bardzo kocha kwiatki i dlatego chciał bym je kupić. Czy znacie jakąś fajną kwiaciarnie internetową, która dostarcza kwiaty?
#2016-04-05 02:21:03 

Lucasio

Użytkownik

No ja zamawiałem jakiś czas temu ze strony. Znalazłem ją kiedyś w internecie przez przypadek i jak na razie wszystko jest ok. Wejdź sobie, ceny mają bardzo fajne w porównaniu do konkurencji a nie jest to jakaś mała kwiaciarnia.

#2016-04-05 02:48:18 

Garnek

Użytkownik

Ja również jakiś czas temu korzystałem. Znajomy wysłał mi link właśnie głównie ze względu na dostawę. Wszedłem na stronę i tam znalazłem wszystkie informacje. Bardzo fajna stronka, przemiła obsługa, szybka realizacja. Nie wiem co mogę więcej powiedzieć. Wszystko jest bardzo dobrze zgrane ze sobą.

#2016-04-05 04:19:26 

KokardaON

Użytkownik

Czyli że normalnie wejdę sobie na stronkę i złożę zamówienie a potem oni to dostarczą pod wskazany adres?
#2016-04-05 05:15:10 

Lucasio

Użytkownik

No tak właśnie działają kwiaciarnie wysyłkowe. Nie martw się, nawet jeżeli nie jesteś specjalistom od komputerów to krok po kroku strona przeprowadzi cię przez zakup. Ja też nie jestem taki dobry w te klocki, ale dałem sobie radę bez żadnego problemu.

#2016-04-05 07:05:41 

Nevil

Użytkownik

Strona wspomniana wyżej jest jak najbardziej w porządku. Zamawiałem tam kilka razy kwiaty dla swojej żony, mamy, córek. Za każdym razem wszystko przebiega bardzo szybko i sprawnie. Z tego co rozmawiałem kiedyś z panią w sklepie to pracują tam wykwalifikowani floryści więc wiedzą co się robi z kwiatami :) Bardzo polecam wszystkim, nie zawiedziecie się i nikt was nie okradnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015