#2016-04-11 00:26:38 

Czakra

Użytkownik

hejka, sama nie jestem jeszcze mamą, ale mam koleżankę, która kilka miesięcy nią została, niedługo ma urodziny i tak się zastanawiam czy może warto kupić jej na prezent coś związanego z dzieckiem, w sensie rzecz funkcjonalną, a nie jakiś bardziewny gadżet na półkę. Co o tym myślicie? Takie prezentu się sprawdzają czy każda matka woli samodzielnie kupować? A jeśli już to co warto kupić? :D
#2016-04-11 00:40:47 

Garnek

Użytkownik

Zamów palete pieluch to cie w nogi pocałuje bo drogie dzisiaj są :P
#2016-04-11 03:10:31 

Sia

Użytkownik

no ta, facet…Kochana, na prezent znajdziesz w sklepach chociażby takie różne kolorowe kubeczki z plastiku dla dzieci, mogą być też talerzyki, na pewno się ucieszy jak kupisz jakąś sympatyczną zabawkę. Jak przelecisz trochę po sklepach z akcesoriami dla dzieci to na pewno znajdziesz masę pomysłów. Nie kupuj raczej takiego typowego wyposażenia domów, bo kobieta nie tylko patrzy tutaj pod kątem dziecka, ale także dopasowania do wnętrza, chyba że doskonale ją znasz ;)
#2016-04-11 04:05:03 

Czakra

Użytkownik

Heh, właśnie oglądałam przed chwilą produkty marki Ekobo naczynia mi się bardzo spodobały takie dla dzieci i też pomyślałam, żeby kupić właśnie coś takiego :D Jednak trochę rozumu jeszcze mam, ale teraz kupować przez neta czy lepiej do tradycyjnego sklepu gdzie mogę własnoręcznie sprawdzić jakość?
#2016-04-11 05:29:29 

R2D2Kobieta

Użytkownik

a co my wiemy o jakości, poczytasz co na opakowaniu i dalej będziesz wiedziała tyle samo co wcześniej :P
#2016-04-11 07:28:41 

Sia

Użytkownik

nieprawda! Ja mamw domu na przykład taki kubek Bloomingville dla dziecka i posiada on masę odpowiednich certyfikatów, które dopuszczają go do użytku dla dzieci, to na to trzeba właśnie patrzeć. Jeśli sklep online jest porządny to także będzie dobry, a poza tym zawsze kupując po sieci masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny.
#2016-04-11 10:25:25 

Czakra

Użytkownik

W sumie masz rację, ale trzeba patrzeć na certyfikaty, jak w sieci znalazłam ogólnie polecane marki takich akcesirów dla dzieci przez kobiety to chyba będę się tego kierowała, oczywiście inna kwestia czy sklep sprzedaje oryfginalły, ale faktycznie zawsze mogę zwrócić. Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015