#2016-04-13 03:33:31 

Lucasio

Użytkownik

Witam. Chciałbym wreszcie spróbować w życiu czegoś nowego. Jestem już zmęczony właściwie takim życiem tutaj, bo raczej nic ciekawego mnie tu nie spotka. No i trochę też niebardzo mi się tu układa wiec bym chciał czegos nowego w zyciu. Żeby wreszcie stanac na nogi, na swoje. Myślałem też właśnie o tym, żeby za granicę gdzieś wyjechać, poznać nowych ludzi środowisko zmienić. Podobno to dobry pomysl i ludzie tak wlasnie robia, jak chcą czegos nowego od zycia. A co wy o tym sadzicie? Wyjezdzac za granice za praca i tam może czegos probowac? Czy może zostać tu i czekac aż jakoś się sytuacja poprawi? Nie wiem co robic.
#2016-04-13 06:11:38 

44Filmy

Użytkownik

Siemasz. Słuchaj, jak nic Cię tutaj nie trzyma i jakoś Ci tu nie po drodze, to ja bym jak najszybciej pakował manatki i spadał gdzieś do lepszego kraju, gdzie rzeczywiście jest jakaś realna szansa na znalezienie pracy. I to godnej pracy, gdzie też zarobki będą adekwatne do wysiłku, który się wkłada. A za granicą pracownicy są o wiele bardziej doceniani niż tutaj. Pomyśl o Holandii, tam są chyba najlepsze warunki, jeśli chodzi o pracę sezonową. Zresztą wyszukaj sobie w internecie, to Ci będzie się najłatwiej dowiedzieć.
#2016-04-13 06:49:56 

Lucasio

Użytkownik

Szukałem już, ale mi to szukanie jakoś nie wychodzi i nic nie wiem. :(
#2016-04-13 07:54:11 

44Filmy

Użytkownik

A co wpisujesz do wyszukiwarki? Pamiętaj, żeby wszystkie elementy zawrzeć. Spróbuj wpisać tak: praca za granica Holandia sezonowa, to wtedy Ci wyskoczą nie tylko jakieś opinie innych ludzi, ale też od razu różne oferty pracy za granicą w Holandii, które będziesz miał do dyspozycji Albo weź spróbuj od razu na tej stronie http://www.praca-w-holandii.com.pl/oferta/, tam na pewno się znajdą oferty, które Ci się spodobają. . Daj znać, jak Ci się uda coś konkretnego znaleźć.
#2016-04-13 08:22:29 

Lucasio

Użytkownik

Wiesz co, pomogło. Teraz przynajmniej już wiem jak i czego szukac. Dzieki za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015