#2016-04-19 00:11:08 

AmbitnaKate

Użytkownik

Chciałabym w końcu zrobić sobie odpoczynek od pracy i codzienności. Zastanawiam się nad wyjazdem w jakieś spokojne ciche strony, ale nie bardzo wiem gdzie i jak się do tego zabrać stąd pomysł na wysłuchanie waszych opowieści o najlepszych wakacjach. Moze cos mi przypadnie do gustu i będę chciała zrobić podobnie. Zapraszam do dyskusji :).
#2016-04-19 01:28:24 

KokardaON

Użytkownik

Moje najlepsze wakacje miałem jeszcze w liceum kiedy po prostu spakowałem plecak i poszedłem w świat. Jeździłem na stopa tu i tam, chodziłem polami. Udało mi się zawędrować ponad 500 km od domu :P. To był niesamowity wyczyn jak na chłopaka który ledwo co odebrał dowód osobisty. Nigdy tego nie zapomnę.
#2016-04-19 04:11:19 

AmbitnaKate

Użytkownik

Haha, no gratuluję odważnej decyzji. Świetna historia ale ja raczej na stopa się nie wybiorę, ani na wędrówkę pieszą po polach. Fakt, lubię aktywny wypoczynek z dala od innych ludzi, ale to już nie na moje lata :)
#2016-04-19 06:23:08 

Magdalen4

Użytkownik

Hej! Bardzo miło wspominam wyjazd wakacyjny nad jezioro do Wielkopolski. Było wspaniale, wypoczęłam jak nigdy. Duże przestrzenie, spokój, cisza. Dzieciaki mogłam puścić wolno żeby sobie polatały bo okolica była bardzo bezpieczna. Coś wspaniałego. Może tak mi się podobało bo po prostu lubię agroturystykę ale jestem przekonana że nawet jesli ktos lubuje sie w innym rodzaju wycieczek to z pewnoscia zakochalby sie w miejscu które odwiedziłam.
#2016-04-19 07:09:49 

AmbitnaKate

Użytkownik

Pięknie to opisałaś, a mogłabyś powiedzieć co to było za miejsce?
#2016-04-19 07:39:58 

Magdalen4

Użytkownik

Miejscowość dokładnie nazywa się Brzezina i leży paredziesiąt kilometrów od Inowrocławia. Tu masz link do gospodarstwa wynajmującego domki letniskowe o wysokim standardzie w bardzo dobrych cenach: http://www.brzezina-agroturystyka.pl/oferta/. Nic tylko rezerwować i jechać :)
#2016-04-19 07:47:59 

AmbitnaKate

Użytkownik

Bardzo ci dziękuję za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015