#2016-04-19 23:03:58 

Manga

Użytkownik

Cześć. Niestety dowiedziałam się że muszę usunąć zęba chirurgicznie, gdyż jego wyrastanie przesuwa i krzywi pozostałe zęby. Przyznam że bardzo boję się tego zabiegu bo z tego co słyszałam jest bolesny i długo dochodzi się do siebie. Czytałam że wiele zależy od umiejętności dentysty więc bardzo mi zalezy na kimś kto zrobi to dobrze bez komplikacji w Poznaniu. Bardzo prosze o poważne wypowiedzi. Pozdro.
#2016-04-19 23:57:03 

Garnek

Użytkownik

Idź do DuoDenti.pl. Też miałem chirurgiczne usunięcie zęba i jest prawdą że im lepszy dentysta tym mniej bólu i szybsze gojenie się dziąsła, dlatego polecam ten gabinet. Znają się na rzeczy i robią naprawdę dobrze. W moim przypadku nic nie czułem podczas usuwania zębu a po wszystkim szybko mogłem znów jeść i pić normalnie.
#2016-04-20 02:08:15 

Pancerka

Użytkownik

Witam, a czy ten dentysta zajmuje się także przeglądami i ogólnie stomatologią estetyczną?
#2016-04-20 04:40:48 

Garnek

Użytkownik

Zależy co masz na myśli, na tej stronie ma rozpisane wszystkie zabiegi jakie wykonują: http://duodenti.pl/oferta/. Moja narzeczona chodzi tam regularnie na wizyty kontrolne, kilka razy miała różne zabiegi więc myślę że nie powinno być problemu. Zawsze mozesz zadzwonic i zapytac.
#2016-04-20 06:32:31 

Manga

Użytkownik

Dziękuję za pomoc kolego.
#2016-04-20 06:43:20 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Chodze z dziećmi do tego dentysty bo ma bardzo dobre opinie i ceny, a także jest w dobrej lokalizacji na Piątkowie. Dzieciaki zawsze bały się wizyt a teraz przeciwnie, same pytają kiedy pójdą do Pani dentysty bo trzeba przejrzeć zęby :P. Problem był z moim męzem który stwierdził że raz na 15 lat to w zupełności wystarczająco na wizyte u dentysty. Co prawda ma bardzo zdrowe i mocne zęby ale jak już go przekonałam żeby tam poszedł po pretekstem zaprowadzenia dzieci to okazało się że co nieco trzeba było zrobić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015