#2016-04-19 23:44:35 

AmbitnaKate

Użytkownik

Witam wszystkich na tym forum. Od dłuższego czasu chciałabym zacząć czegoś nowego, a mówiąc wprost, chciałabym spróbować swoich sił w karierze muzycznej ;) Mam pewne doświadczenie i śpiewam już od kilku lat, ale teraz chcę wystrzelić jak z procy i zgłosić się do jakiegoś miejsca, w którym mogłabym nagrać taki teledysk. Słyszałam, że w Warszawie są takie miejsca. Może pomoglibyście i coś doradzili? ;)
#2016-04-20 02:16:57 

Magdalen4

Użytkownik

Hmm.. a nie uważasz, że za wcześnie na teledysk itp.? ;P mówisz, że śpiewasz itp., ale może powinnaś zyskać najpierw trochę popularności? Po co Ci taki teledysk?
#2016-04-20 05:09:07 

AmbitnaKate

Użytkownik

Zamieszczę go w Internecie i będę sama później go promowała wśród znajomych itp. Wydaję mi się, że to świetna opcja i do takiego czegoś nie potrzebuje być sławna. Teraz mamy więcej nośników informacji i na telewizji świat się nie kończy
#2016-04-20 06:31:09 

44Filmy

Użytkownik

Mogę polecić: http://www.praskadrukarnia.pl/produkcja-filmowa/ poczytasz sobie pod tym linkiem o produkcji filmowej i będziesz mogła skontaktować się z firmą, która udostępnia sale i pomaga w takim typie przedsięwzięć. Trzymam kciuki i dobrze robisz, że zbijasz argumenty innych ludzi. To Twój życie i Twój wybór, myślę, że każdy z nas ma swoje marzenia, ale niewielu ma siłę by za nimi podążać.
#2016-04-20 07:01:30 

AmbitnaKate

Użytkownik

Pięknie napisane.. ;) ja właśnie jestem osobą, która wie czego chce i jest to kariera muzyczna. Znajdę sposób na zyskanie popularności ;) Dziękuję za pomoc i ciepłe słowa wsparcia! Poczytałam sobie trochę o tym miejscu, które polecasz i faktycznie w 100% by odpowiadało moim aktualnym potrzebom ;) Napiszę do nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015