#2016-04-25 02:10:07 

Manga

Użytkownik

Słuchajcie, trochę się zapuściłam i wygladam koszmarnie, postaniowilam cos z tym zrobic, zapisłam się nawet na indywidualne zajęcia z trenerem, ale nie jestem zadowalona, treningi są koszmarnie, po nich nic nie robie, tylko najchetniej polozylabym się do lozka, chcilabym go zmienic, tylko nie wiem, gdzie znaleźć odpowiedniego trenera, żeby znowu źle nie trafić.
#2016-04-25 04:59:11 

Garnek

Użytkownik

a coś ty myślała,że taki trener, to będzie Cię głaskał, przecież żeby były efekty, to najpierw musi być ciężko. Potem, to już jest coraz lepiej, ale początki sązawsze trudne.
#2016-04-25 05:52:14 

Pancerka

Użytkownik

Tylko że wiesz, jak nie ma porozumienia między trenerem i Tobą, to nie ma sensu tego ciągnąć, najlepiej faktycznie zmienić trenera. Możesz też skorzystać z porad dietetyka wirtualnego, który pomoże Ci, podpowie Ci co w Twojej diecie jest niewłaściwego, powoie jak powinnaś się właściwie odżywić, a może pioleci innego trenera.
#2016-04-25 08:48:02 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Ja chodzę na zajęcia na siłownię i tam mam profesjonalne treningi indywidualne we Wrocławiu są te zajęcia, a namiary na trenera znalazłam przez internet, dzięki specjalnemu serwisowi z poradami dla soób, które chcą zmienić swój styl życia. Ale uprzedzam, że czasem jest bardzo ciężko i po treningu też mi się nicnie chce, jednak efekty są rewelacyjne, tłuszczyk spaliłam, mięśni nabrałam, że hoho, więc może Twój problem, to nie jest zły trener, ale niewłaściwe podejście.
#2016-04-25 10:13:09 

44Filmy

Użytkownik

Prawdziwi mistrzowie to już tak mają, a widziałaś Gordona Ramseya, on też krzycy, a do tego tłucze talerze i wymaga, ale wszyscy go jednak lubia, bo wiedzą, że zależy mu na ttym, co robi i chce innych nauczyć.
#2016-04-25 10:31:25 

Guslik

Użytkownik

Koleś. Trochę zboczyłeś z tematu, ale cos w tym jest, bo efekty same nie przyjdą, więc koleżance radzę, żeby tak łatwo nie rezygnowała, a na pewno z czasem bęzdie coraz łatwiej, powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015