#2016-05-01 22:18:29 

Manga

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Szukam firmy, która zajmuje się produkcją mebli u nas w kraju. Chcę kupić meble od rodzimego producenta tak żeby mieć gwarancję na miejscu. Czy zna ktoś taką firmę i może mi coś polecić? Chcę kupić jakiś zestaw mebli z dębu albo innego fajnego drewna.
#2016-05-02 00:30:23 

Pancerka

Użytkownik

No ja mogę ci polecić stronę meblepotocki.pl ponieważ ta firma jest producentem mebli drewnianych. Trafiłam na stronę przez przypadek szukając czegoś ciekawego w internecie. Na spokojnie obejrzałam ofertę i stwierdziłam, że mają tam naprawdę fajne meble. Od tamtej pory jestem w ścisłym kontakcie z ta firma i regularnie tam zamawiam.
#2016-05-02 02:13:57 

Garnek

Użytkownik

No ja znam tą firmę, bo mój znajomy tam pracuje. Z tego co z nim kiedyś rozmawiałem to sam chwalił meble, które produkują. Nie ma tam żadnej lipy i firma nie stawia na szybką i masową produkcję. Warto zainwestować trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że będzie się zadowolonym przez lata.
#2016-05-02 02:26:42 

KokardaON

Użytkownik

No ja bardzo byłem zafascynowany meblami dębowymi po tym jak zobaczyłem je u znajomego. To jest już całkiem inna klasa jeżeli chodzi o wykonanie i wytrzymałość. Nie tylko pięknie się prezentują, ale również wytrzymują po kilka, albo kilkanaście lat. Miałem kiedyś taki stół w domu rodziców i nawet jak był wystawiony na sprzedaż to był w takim stanie, że nie jeden nowy tak nie wygląda.
#2016-05-02 03:29:28 

Manga

Użytkownik

No właśnie ja też zastanawiam się nad tym żeby zainwestować w komplet mebli dębowych. Widziałam w salonach i po ludziach którzy to kupili, że to naprawdę dobry zakup. Warto przemyśleć.
#2016-05-02 06:16:49 

KokardaON

Użytkownik

No ja pewnie również kupię jak tylko będzie mnie na nie stać :P A tak poważnie to polecam każdemu i firmę jako producenta i same ich produkty w sobie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015