#2016-05-11 00:51:43 

KokardaON

Użytkownik

Witajcie. Prowadzę sprzedaż internetową i muszę zacząć rozliczać niektóre rzeczy. Potrzebuję jakiejś taniej usługi księgowej. Ktoś z was korzystał z czegoś takiego? Może jakieś biuro rachunkowe? Najlepiej z Gdańska chyba że można przez internet.
#2016-05-11 01:15:29 

44Filmy

Użytkownik

Pierwsze co to szukał bym biura rachunkowego z Gdańska :D A tak na poważnie to jest sporo takich firm więc bez problemu powinieneś coś znaleźć. Ja kiedyś korzystałem z usług takiej firmy, ale nie dam ci namiarów, bo ona już chyba nie istnieje. Fajna sprawa, bo załatwiają dużo rzeczy za ciebie :)
#2016-05-11 02:48:28 

KokardaON

Użytkownik

No właśnie o to chodzi. Ja się kompletnie na tym nie znam, a muszę to oddawać, bo mnie będzie skarbówka ścigać. Znalazłem kilka stron, ale mi też się zawsze wydaje, że ktoś będzie cię chciał oszukać.
#2016-05-11 05:34:14 

Wrzosowa

Użytkownik

Ale po co tak od razu panikować :) Znajdź księgową z Gdańska która rozlicza dokumenty i tyle. Jest cała masa takich ogłoszeń, prywatne jednoosobowe firmy, które rozliczają wszystko. Ja zawoziłam do takiej pani dokumenty raz na dwa tygodnie i zawsze wszystko miałam na czas.
#2016-05-11 06:35:54 

AmbitnaKate

Użytkownik

No ja szukałam w internecie usług księgowych w Gdańsku. Sporo tego, ale nie mam pojęcia na jaką firmę się zdecydować, bo o żadnej nie mam zielonego pojęcia. Ktoś mi może coś polecić? Podłączam się do pytania.
#2016-05-11 07:27:32 

Nevil

Użytkownik

Wysłałem cennik na prywatnej wiadomości. Mam taką firmę z której usług sam ciągle korzystam. Bardzo fajna, skrupulatna i dokładna, ja osobiście nigdy nie miałem żadnego problemu z czymkolwiek. Jak potrzeba ci kogoś sprawdzonego to masz tam wszystkie namiary, możesz podejść i dowiedzieć się wszystkiego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015