#2016-05-12 00:42:25 

Czakra

Użytkownik

Dyrektorka przedszkola w którym pracuję zobowiązała wszystkich nauczycieli do tego, żeby podwyższyć swoje kwalifikację. Ma to związek z tym, że w przedszkolu będą też dzieci niepełnosrpawne, które wymagają szczególnej opieki. W związku z tym szukam dobrego szkolenia, z osobami, które mają wielką praktykę w tej kwestii.
#2016-05-12 01:02:55 

AmbitnaKate

Użytkownik

Na myśl przychodzi mi tylko jedno szkolenie, o którym więcej możesz się dowiedzieć zaglądając na tę stronę http://jacekkielin.pl/metody-pracy-z-osobami-niepelnosprawnymi/. Tematyka nie jest łatwa, ale jakże pomocna przy kontaktach z chorymi dziećmi. Na pewno wiele wniesie do twojej pracy.
#2016-05-12 03:45:15 

Tank

Użytkownik

Jeśli prelegenci są dobrzy, to ja też chętnie bym skorzystał.
#2016-05-12 05:05:12 

Wrzosowa

Użytkownik

Wiem, o czym pisze koleżanka. Byłam już na takim szkoleniu i naprawdę wiele wyniosła. Najlepsze jest to, że prowadzą je ludzie nie tylko z odpowiednim wykształceniem, ale przede wszystkim pasjonaci swojego zawodu. Na niektórych szkoleniach odnosiłam wrażenie, że prelegenci chcą po prostu przeczytać przygotowaną wcześniej wypowiedź, tutaj tak nie było.
#2016-05-12 05:31:32 

44Filmy

Użytkownik

Na kursach organizowanyvch przez http://jacekkielin.pl/ nie ma się jak nudzić. Tutaj wszystko jest przkazane fachowo i rzeczowo. Ilosć spędzonych na szkoleniu godzin wydaje się być i tak mała, do wiedzy jaka zostaje przekazana.
#2016-05-12 07:59:56 

Miecz

Użytkownik

Najważniejsze, że po takim szkoleniu zostaje wiele informacji w głowie słuchacza. Bez tego nie było by sensu w nich uczestniczycć. Ja brałem udział w organizowanym w Koninie kursie pedagogicznym, po którym wiele spraw nie wygląda już tak jak dawniej. Człowiek zmienia swoje myślenie już po kilku godzinach wykładów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015