#2016-05-17 00:41:35 

Manga

Użytkownik

Każdego roku latem prowadzę sprzedaż obwoźną po nadmorskich kurortach. Interes szedł tak dobrze, że w tym roku mam kilka punktów stacjonarnych, które będą obsługiwały mam nadzieję, ogromną liczbę klientów. Sprzedaję artykuły gospodarstwa domowego i potrzebuję wyposażenie sezonowe do takich stoisk. Gdzie kupię coś fajnego.
#2016-05-17 03:26:43 

Garnek

Użytkownik

Kojarzę chyba twoje stoiska. Każdego roku jak jadę na urlop to spotykam takie duże namioty, w których sprzedaje się takie rzeczy. W sezonie to musi być naprawdę dobry interes, bo jeszcze nigdy nie widziałem tam braku klientów. Zawsze tłumy i to intensywnie oglądających. Kupujących też jest wielu, bo kolejki przy kasaie zawsze byłyu długie.
#2016-05-17 04:05:04 

KokardaON

Użytkownik

Pewnie przydadzą ci się koszyki do sklepu i to w niemałej ilości. Tutaj może trochę działać efekt oddziaływania na świadomość klienta. Jeśli ma już koszyk w ręce to może czuć się niejako zobowiązany do dokonania jakiegoś zakupu nawet symbolicznego.

#2016-05-17 05:34:45 

Pancerka

Użytkownik

Dobre zakupy zrobisz w tym sklepie https://sklepikaria.pl/113-systemy-prowadzenia-klienta.Generalnie można znaleźć tam wszystko do obsługi klientów zarówno w duzych marketach, jak i małych sklepikach. Ja kupuje u nich regularnie, tym bardziej, że miałam do czynienia z innymi, którzy nie wywiązywali się ze swoich obietnic cenowych.

#2016-05-17 06:09:11 

Tank

Użytkownik

Mogę tylko potwierdzić, że tutaj dostaniesz najlepsze wyposażenie sklepu i to w najlepszej cenie. Kiedy nie prowadziłem jeszcze sklepu to zastanawiałem się, gdzie sklepikarze kupują tego rodzaju asortyment, bo wyglądało mi to raczej na zakupy zagraniczne, a tu niespodzianka, bo firma jest w Polsce i ma się bardzo dobrze.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015