#2016-05-29 23:16:29 

Tank

Użytkownik

Jestem na rynku budowlanym już od dawna, ale zaczynam zauważać, że brakuje na nim firm, z którymi mógłbym podjąć sensowną współpracę. A może ja nie potrafię ich po prostu znaleźć. Możecie mi pomóc w określeniu grupy firm z branży budowlanej, które są gotowe podejmować poważne zlecenia.
#2016-05-30 01:16:08 

AmbitnaKate

Użytkownik

Też się borykałam z tego rodzaju problemem. Ja akurat działam w zupełnie innej branży, związanej ze służbką zdrowia. Ale w tym przypadku pomógł mi bardzo dobrze prowadzony i jak się iokazało rozległy indeks przedsiębiorców, którzy w danej branży działają.
#2016-05-30 03:15:08 

Lucasio

Użytkownik

Nie znaliście takiej funkcji. Ja nie wyobrażam sobie znalezienia firmy do współpracy bez takiego katalogu. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia rekomendacji, ale przecież to nie jest studnia bez dna. Są w tym przypadku pewne ograniczenia.
#2016-05-30 03:57:42 

Guslik

Użytkownik

Dobrze prowadzone katalogi firm to podstawowe narzędzie w wielu firmach. Bez niego praca szwankuje, tym bardziej, jeśli to jest taka branża jak twoja. Nigdy nie będziesz w stanie wykonać całej roboty, jaką chce twój zleceniodawca, więc współpraca z innymi jest jak najbardziej na miejscu.
#2016-05-30 05:34:36 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Dlatego warto mieć pod ręką taki katalog, który odpowie na nasze potrzeby i to bardzo szybko. Nigdzie nic nie trzeba wysyłać i sprawdzać. Ja polecam tę usługę http://baza-firm-polskich.pl/Prawo_i_Finanse,w0,k268.html , trafiłam na nią przypadkiem i tak się już związaliśmy na dobre.
#2016-05-30 08:07:39 

Miecz

Użytkownik

I na dobre już ze sobą zostaniecie. Mogę wam to zagwarantować. Nie ma lepszego katalogu na rynku i pewnie przez długi czas taki nie powstanie. Jestem z niego całkowicie zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015