#2016-06-01 03:37:47 

Magdalen4

Użytkownik

Hejka! Moje drogie szukam jakiegoś dobrego i niedrogiego sklepu online z modnymi ciuchami, może macie jakieś swoje ulubione miejsca które są mniej znane ale oferują duży wybór? Pozdrawiam i liczę że się trochę powymieniamy.
#2016-06-01 05:59:24 

Gwiazdka

Użytkownik

Cześć, dobrze ze ktos w koncu poruszyl ten temat bo równiez szukam swierzosci. Tam gdzie zwykle kupuje albo podniesli znacznie ceny albo w kółko mielą to samo aż nie daje sie juz na to patrzec a co dopiero kupowac.
#2016-06-01 06:56:18 

Guslik

Użytkownik

Chyba niezbyt dobrze sie wpasowałem bo wydaje mi sie ze temat zostal zalozony tylko dla kobiet ale pomyslalem ze warto bo ostatnio robiłem zakupy dla córki i żony i znalazłem bardzo fajny i niedrogi Sklep Internetowy Reyoung. Asortyment jest bardzo duży i trochę inny niż w pozostałych sklepach. Moja żona też lubi rzeczy modne ale wyglądające oryginalnie, troche inaczej niz w sklepach głównego nurtu wiec pomyslalem ze troche poszperam w sieci i znalazłem :). Mam nadzieje ze pomoglem.
#2016-06-01 08:52:47 

Magdalen4

Użytkownik

Jesteś moim mistrzem :D. Super że napisałeś jak widać faceci tez maja niezly gust do ubrań, chociaz mojemu bym nie powierzyła zrobienia takich zakupów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015