#2016-06-01 07:02:45 

Lucasio

Użytkownik

Hej! Moi drodzy jakie macie sposoby na pokonywanie schodów jeżdżąc na wózku. Obecnie polegam na osobach trzecich które wciągają mnie tyłem. O ile w miejscach publicznych niekiedy nie ma innego wyjścia i po prostu trzeba z takiej pomocy skorzystać, to w domach chyba mozna jakos inaczej sobie z tym radzić, pytanie tylko jak?
#2016-06-01 09:50:32 

Manga

Użytkownik

Zmierzasz do urządzeń pomagających wchodzić i schodzić? Jeśli tak to według mnie najlepsze są schodołazy. To niedrogie i bardzo proste urządzenia które dołącza się do wózka. Dzieki temu osoba która będzie pomgac ma bardzo ulatwione zadanie w zasadzie sprowadzajace sie tylko do kierowania. Jesli chcialbys w ogole wykluczyc udzial innych to wymaga to zapewne zamontowania większych urządzeń. Pozdrawiam.
#2016-06-01 10:29:52 

Pancerka

Użytkownik

Cześć, nie wiem czy to dobry temat ale liczę że mi pomożecie. Szukam urządzenia którym można transportować osobę niepełnosprawną ale do ciaśniejszych miejsc gdzie nie da się podjechać wózkiem. Mam nadzieje ze napisałam do w miarę zrozumiale, pzdr.
#2016-06-01 12:12:02 

Manga

Użytkownik

Chyba wiem o co ci chodzi. Moja znajoma ma w domu nieduży podnośnik transportowy który dociera tam gdzie wózek nie daje rady, a do tego mozna dzieki niemu kąpać osobę i obracać ją w różnych kierunkach. Bardzo się to przydaje nie tylko podczas higieny ale np przy zasłaniu łóżka, sprzątaniu itd.
#2016-06-01 13:17:35 

44Filmy

Użytkownik

Podnosniki są bardzo pomocne i ułatwiają życie wielu osobom. Mojemu tacie zamontowaliśmy taki mocowany do ściany bo pokój wymagał transportu tylko w pewnym zakresie. Jesli bedziesz szukała solidnych urządzeń w dobrej cenie to polecam zamawiać w tym sklepie: http://www.meva-podnosniki.pl/. Tanio i konkretnie, bez przedłużania dostawy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015