#2016-06-02 04:17:32 

Magdalen4

Użytkownik

Cześć Wam. Mam poważne zmartwienie, mam chłopaka za którym strasznie szaleje. Problem w tym, że jest on dosyć wybuchowy, a jak już wypije to się strasznie lubi awanturować i szuka zaczepek. W stosunku do mnie jest spokojny raczej i nie boję się, że mi coś zrobi. Bardziej się boję, żeby sobie nie zrobił krzywdy i nie narobił problemów z prawem.. co mam robić??
#2016-06-02 05:47:53 

KokardaON

Użytkownik

Fantastycznie dziewczyno, jesteś typową przedstawicielką typu kobiet, które chodzą z niegrzecznymi facetami i tym samym powinnaś się godzić z tym, że zrobi Ci problemy taki typ faceta. Nie ogarniam tego.. jest tylu normalnych i fajnych mężczyzn, czemu kobiety akurat muszą być z takimi, którzy robią problemy itp..??
#2016-06-02 06:56:06 

Garnek

Użytkownik

Czasem uczucie i miłość jest silna niż zdrowy rozsądek.. wiem co mówię, kiedyś szalałem i latałem za jedną kobietą.. wiadomo było od początku, że nic z teog, a ta jak wyczuła jak się zachowuje to od razu zaczęła mnie wykorzystywać itp. głupi byłem ale i tak tańczyłem jak mi zagrała. W końcu się opamiętałem, ale ile straciłem.. to tylko ja sam wiem.
#2016-06-02 07:39:45 

Pancerka

Użytkownik

Kup mu chociaż profesjonalny alkomat
#2016-06-02 08:11:01 

Guslik

Użytkownik

Ja bym unikał tego typu mężczyzn.. na ogół sprowadzają same kłopoty i to inne osoby muszą cierpieć za ich występki. Mój znajomy miał taką narzeczoną, że by wszystko dla niego zrobiła, a ten to wykorzystywał i robił co chciał. Nie bądź taka naiwna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015