#2016-06-08 04:07:36 

Manga

Użytkownik

Witam wszystkich. Moi drodzy jakie kozaki kupić aby wyglądać modnie przyszłej zimy. Co przewidujecie, jakie kolory i wzory będą na topie? Pozdrawiam.
#2016-06-08 04:39:28 

Pancerka

Użytkownik

Nie lubię kozaków bo są zupełnie nie w moim stylu, o wiele bardziej podobają mi się sztyblety bo to buty z charakterem. Co do trendów to wydaje mi się że przyszły sezon nie zaskoczy nas niczym nowatorskim i kolekcje z tego sezonu będą jak najbardziej na miejscu. Tak mnie zaintrygowałaś tym pytaniem ze zaczelamprzegladac buty dla siebie :P. Jeśli chciałabyś podejrzeć fajne sztyblety to polecam ten sklep, bo mają dobre ceny znanych marek i bardzo szeroki wybór dobrych butów.

#2016-06-08 05:59:01 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Jeśli chodzi o kozaki sklep internetowy który poleciła kolezanka od sztybletów ma bardzo szeroki asortyment i warto sobie tam trochę poszperać. Kupuję tam regularnie rózne buty, czy to na lato czy na zimę i zawsze jestem zadowolona z jakości i wytrzymałości nigdy nie zdarzyło mi się kupić tam coś z czego nie byłabym zadowolona.

#2016-06-08 06:55:38 

Garnek

Użytkownik

Witam, czy znajdę tam też buty męskie? Potrzebuję butów trekkingowych na wyjazd w góry bo moje stare już zupełnie się do tego nie nadają a chciałbym kupić coś sprawdzonego i dobrej jakości.
#2016-06-08 07:20:15 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Jasne że znajdziesz tam trekkingi. Mój mąż jest wielkim miłośnikiem gór i spacerów więc musiałam mu kupić jakieś solidne buty bo oczywiście zawsze musi sobie zejść do lasu i coś oglądać. Kiedyś prawie skręcił kostke przez takie wypady, wiec postanowiłam mu na urodziny kupić porządne trekkingi które wcale tak dużo nie kosztowały, a spisują się świetnie. Pozdrawiam.
#2016-06-08 08:59:39 

Garnek

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź, właśnie przeglądam oferte sklepu i jestem zaskoczony cenami bo za takie same buty w galeri żądają o wiele więcej kasy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015