#2016-06-13 00:36:57 

AmbitnaKate

Użytkownik

Cześć. Znalazłam sobie nowe hobby. Mianowicie interesuj mnie modelarstwo. I kilka modeli już sama złożyłam, pomalowałam, ale teraz szukam innych modeli. Najbardziej mnie interesują modele Academy, bo widziałam je gdzieś u kogoś i powiem Wam, że jestem nimi zachwycona. Tak dobrze zrobione i w ogóle, to postanowiłam, że i ja się skuszę na nie, może i mnie się uda je tak złożyć ładnie. Co powiecie?
#2016-06-13 02:56:27 

KokardaON

Użytkownik

Cześć. No rzeczywiście te modele są bardzo dobre. Ja sam z nich korzystam, ale też modele Italeri się bardzo dobrze sprawdzają. Jak dopiero zaczynasz, to możesz sobie kilka firm przetestować i zobaczyć, który z nich najbardziej Ci odpowiada, jak się jaki składa, ile wysiłku trzeba włożyć, ile czasu, z jakich materiałów są wykonane, jak wytrzymałe, jaki klej do jakiej firmy. Na to wszystko potrzeba czasu i wyczucia, żeby się wprawić i wiedzieć, jak się zabierać do modeli danej firmy. Ale jak się ich trochę poskłada, to już wszystko wiadomo.
#2016-06-13 04:56:26 

Miecz

Użytkownik

A ja z kolei bym polecił Wam te modele, które są dostępnej tutaj: http://agtom.eu/1054_tamiya Do tej pory to chyba najlepsza firma, z którą miałem okazję współpracować i powiem Wam, że jestem w pełni zadowolony. Dlatego chyba każdemu będę polecał, żeby się z nimi zapoznał, bo naprawdę warto.
#2016-06-13 06:18:14 

KokardaON

Użytkownik

Te modele, które kolega wyżej poleca, też dość dobrze znam. Mam całą kolekcję tych modeli w domu, mogę polecić. Składają się bardzo ładnie, wytrzymałe są, no i każdy sobie z nimi poradzi bez problemu, nawet początkujący. Koleżanka też je może sobie przetestować i sprawdzić, z jakich się najlepiej korzysta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015