#2016-06-24 02:57:10 

KokardaON

Użytkownik

Cześć, mam takie pytanie, czy opłaca się naprawiać uszkodzone, kilkuletnie ksero? Kserokopiarka ma 6 lat, więc nie tak dużo, nie była też zbyt intensywnie eksploatowana, tyle co na potrzeby mojej firmy. Troszkę szkoda ją wyrzucić, ale nie wiem czy jest sens ją naprawiać. Jak sprawują się kserokopiarki po generalnym remoncie? Czy zbyt szybko nie padają ponownie?
#2016-06-24 03:55:03 

Miecz

Użytkownik

Wszystko zależy od tego co się zepsuło. Być może to tylko drobna usterka, dlaczego zaraz mówisz o generalnym remoncie sprzętu? Może warto zmienić serwisanta? Skontaktuj się z firmą Telekontrakt. Oni prowadzą profesjonalny serwis urządzeń wielofunkcyjnych w Poznaniu własnie ze specjalnościa naprwy kserokopiarek. Także pewnie będą potrafili ci pomoc, a jak nie to przynajmniej zorientujesz się w cenie.
#2016-06-24 05:55:40 

Sia

Użytkownik

Ja odradzam naprawę, bo tak obiektywnie patrząc to z Twojego opisu wynika że to już sprzęt dosyć stary i chyba powaznie uszkodzony. Weź nową kserokopiarkę w leasing też posłuży Ci kilka lat i nie będziesz martwił się, że zepsuje się w najmniej odpowiednim momencie, jak to zwykle bywa.
#2016-06-24 07:23:23 

Tank

Użytkownik

Po co zaraz nową. Sprzęt można zawsze naprawić, a przynajmniej warto skonsultowac się z jakimś serwisantem. Poza tym zamiast nowego ksero można kupić sprawdzone ksero poleasingowe, a jak już koniecznie będziesz chciał coś nowego to zajrzyj tutaj http://www.telekontrakt.pl/category/urzadzenia-kolorowe/canon-2/. W tej firmie mają naprawdę fajny sprzęt za całkiem przystępną cenę. Jak coś, to dzwoń do nich śmiało. Aha, oni mają też serwis, więc w razie czego mogą też sprawdzić tę uszkodzoną kopiarkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015