#2016-06-24 02:30:43 

Czakra

Użytkownik

Hej Wam! Planuję skorzystać z plastyki powiek górnych i tak się zastanawiam.. jakie macie podejście do takich zabiegów ? W Waszym odczuciu warto z nich korzystać? Czy może lepiej nie kombinować i pozostawić niektóre rzeczy takie jakie są?
#2016-06-24 03:05:50 

Magdalen4

Użytkownik

Zdecydowanie popieram takie zabiegi. Sama się ostatnio orientowałam, jak wygląda cena powiększenia biustu i musze powiedzieć, że się ostro wybieram na ten zabieg ;D mnie w ogóle nie obchodzą komentarze i uwagi innych, chce to zrobić dla siebie i niech potem sobie gadaj ludziska co chcą
#2016-06-24 05:18:51 

Sia

Użytkownik

Ja tez uważam, że nie ma co się przejmować innymi ludźmi. Ostatnio mnie zainteresował pewien cennik odsysania tłuszczu, ponieważ ceny są o wiele mniejsze niż mi się wcześniej wydawały. W sumie mam tu i ówdze troszkę zbędnego ciałka i myślę, że taki zabieg by mi dał dużo, głównie pewności siebie. Uważam, że każdy ma prawo decydować o swoim własnym wyglądzie i jak chce coś zmienić to ma w pełni do tego prawo! Nikt nie rodzi się idealny i wiadomo, że każdy chce jak najlepiej wyglądać i nie ma nic w tym złego!!
#2016-06-24 07:55:06 

Gwiazdka

Użytkownik

Dlaczego ludzie to robią? Powiem na swoim przykładzie, że sobie podniosłam biust bo od zawsze z tego powodu miałam kompleksy i nie chciałam całe życie się wstydzić przed sobą i swoim przyszłym mężem! I wiesz co? taki zabieg praktycznie zmienił moje życie.. nawet nie wiesz ile pewności siebie i ogólnie jak dobrze to na mnie wpłynęło.
#2016-06-24 10:00:59 

Wrzosowa

Użytkownik

Sama nie korzystałam, ale mam mnóstwo znajomych co brały udział w takim zabiegu i faktycznie.. niektóre efekty są takie dobre, że im zazdroszczę.
#2016-06-24 12:35:00 

Severus

Użytkownik

Ja planuję tez małe odsysanie tłuszczu z obszaru klatki piersiowej ale to dopiero za jakiś czas
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015