#2016-06-28 01:03:53 

Sia

Użytkownik

Hejka ludziska! :) Tak, tak zbliża się ten smutny czas, gdy wybija mi 18 lat i oficiajlnie będe już dorosła ;( Licze tylko, że panie w sklepie będa mnie dalej prosiły o dowód, to się młodo poczuję :D W kazdym razie nie o to chodzi. Więc wiadomo, jak 18 się zbliża, to przydaloby się jakąś imprezkę zorganizować, co by te niweinność z hukiem pożegnać i wkrocyć w świat dorosłości. Rzecz w tym, ze niespecjalnie wiem, jak taką imprezę zorganizować, bo to jednak nie domowe party, co nie? Wiec każda podpowiedź byłaby na wagę złota tutaj :)
#2016-06-28 02:22:28 

KokardaON

Użytkownik

Do dorosłości to podejrzewam jeszcze Ci daleko… to, że kończysz 18 lat, to jesteś pełnoletnia, a nie dorosla. Tę druga granicę się przekracza znacznie później. Jak jużpracujesz,zarabiasz i możesz się utrzymać. No i nie imprezy w głowie, a przeżycie.
#2016-06-28 03:55:19 

Sia

Użytkownik

Jak mam być tak marudna, jak Ty, to nie chce być dorosła ;P No ale dobrze. am być PEŁNOLETNIA :P Więc co podpowiecie takiej jeszcze NIEPEŁNOLETNIEJ, żeby imprezę wkraczania w PEŁNOLETNIOŚĆ zorgaizować fajnie jakoś?
#2016-06-28 04:03:55 

Miecz

Użytkownik

Nie dziw się koledze, dorosłość naprawdę bywa cieżka ;) Słuchaj, jak chcesz zorganizować 18tkę, to przede wszystkim załatw sobie salę, bo pewnie ludzi trochę będzie co? Wiadomo, że też catering i resztę trzeba załatwić. Ewentualnie, jak nie masz do tego smykałki, to poszukałbym jakichś speców od organizacji przyjęć, co o wszystko się zatroszczą.
#2016-06-28 05:52:28 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Kolega wyżej ma rację. Ja też jak organizowałam akurat swoją 25 ze znajomymi, to skorzystalam z pomocy jednej z poznańskich firm eventowych, która przygotowała niemal całą impreze. W zasadzie ja musiałam im nakreślić tylko swoją wizję i po ptokach :)
#2016-06-28 07:07:57 

Sia

Użytkownik

Aha… to teraz kogo wziąć? Bo ja się nie znam na żadnych takich firmach, to wiecie…
#2016-06-28 08:02:11 

Miecz

Użytkownik

Wiesz co, ja Ci powiem, że firma Glamevents.pl organizuje imprezy integracyjne dla firm Poznań jest w zasięgu ich działań na pewno. Wiem to stąd, że byłem jednym z przedstawiająych wizję szefa na tę imprezę. I powiem ci, że jak nam szefo mówił o tym, co on by chciał, to brzmiało to slabo, ale oni przekuli to w genialny event.
#2016-06-28 09:44:29 

Sia

Użytkownik

Zawsze tojakiś trop :) Dzieki za dyskusje ludziska! Trzymajcie się :*:*:*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015