#2016-06-28 22:16:28 

44Filmy

Użytkownik

Witam chcialbym naprawic gdzies w Poznaniu najlepiej swoj rower gorski Univega, ktory ma troche wykrzywiona rame po ostatnich przebojach hehe... Gdybyscie znali godny polecenia serwis to prosze mowcie bo ja naprawde poki co nie musialem sie orientowac w tych tematach. Takze ten, bede wdzieczny jak cos polecicie. Elko
#2016-06-28 23:57:38 

KokardaON

Użytkownik

Łał, masz rower Univegi? <3 Ja własnie marzę o takim i wybieram i się zastanawiam.. Jest to może któryś z tych? http://supersportowy.pl/16_univega bo te tutaj wszystkie są bardzo fajne, bardzo dobra selekcja. takie wytrzymałe ramy to powinny każde zderzenie z górską skałą czy kamieniem przeżyć :D pozdrawiam serdecznie
#2016-06-29 02:15:01 

Garnek

Użytkownik

ciekawe że kolego wrzucasz akurat z tego sklepu rowerki, bo ja chciałem polecić serwis, który też należy do tej firmy. Oni robią z całej Polski, ale jak widzę jesreś z Poznania czy tam chcesz naprawaić w Poznaniu więc dla ciebie idealnie. zobacz sobie tutaj i nie pożałujesz http://supersportowy.pl/content/8-serwis-i-naprawa-rowerow wszystkie wymieniane części uczciwie wycenione i robocizna tyż niedroga, Supersportowy.pl jest okej
#2016-06-29 03:32:16 

Guslik

Użytkownik

fajnie, fajnie, też mam dwa rowery do naprawy to może się skusze i wybiore ich. a teraz mam też ochotke na jakieś rowery Kettler. ja to jestem w ogóle maniakiem i mam górski, kolażówkę i teraz właśnie chce takiego cruisera do kompletu także auta już wogóle nie będe używał :D
#2016-06-29 06:19:59 

Tank

Użytkownik

fajnie, że macie takie hobby chłopaki. ja to rower też lubię, ale jeszcze bardziej narty dlatego raczej nie pogadamy. ale mogę polecić na priv bardzo dobry serwis rowerowy gdyby ktoś był zainteresowany. polecam sie na przyszlosc i pozdrawiam kolegów
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015