#2016-07-04 00:08:23 

Magdalen4

Użytkownik

Witajcie. Licze że są na tym forum kobiety które mnie zrozumieją. Myśle od dawna o rozwodzie z moim mężem, zup-ełnie się ze sobą nie dogadujemy, do tego uczcucie się między nami chyba wypaliło zupełnie.. No i jakby tego było mało to ostatnio ma jakieś podejrzane wyjścia, jakoś dziwnie ukrywa swój telefon.. No i wiadomo jaka myśł mnie przyszła do głowy, że mnie zdradza... Jak chyba każdej kobiecie by przyszło w takim wypadku.. Tylko nie moge go w żaden sposób przyłapać i nie wiem co ztym zrobić
#2016-07-04 00:54:19 

Gwiazdka

Użytkownik

Spróbuj z MB Detektywi, oni ci pomogą wytropić gdzie mąż się wybiera. Zlokalizują go dokładnie i jak go zobaczą z jakąś kobietą to zrobią zdjęcia. Potem taki dowód zdrady jest bez problemu uznany w sądzie i będzie rozwód z winy trego zdrajcy... Faceci są podli, nie wiem jak można coś rtakiego robić...
#2016-07-04 03:50:49 

Lucek

Użytkownik

A kobiety nie zdradzają? Wszyscy zdradzają, taka jest prawda brutalna niestety!!! Nie trzeba od razu po detektywów dzownić, nie można się normalnie rozejść jak ludzie??? Co się dzieje z tym światem...
#2016-07-04 06:13:46 

Wrzosowa

Użytkownik

tu masz opisane, w jaki sposób MB Detektywi się zajmują sprawami rozwodowymi ci detektywi myśle że jeśli zdrada rzeczywiście wystąpiła to bez problemu pomogą ci znaleźć jej dowód http://mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/ nie jest to łatwe, ale liczę że ci się uda i facet poniesie odpowiednią karę do swojej winy. pozdrawiam
#2016-07-04 08:02:39 

Severus

Użytkownik

mój detektyw pomógł mi z kolei udowodnić zdradę żony za co jestem mu bardzo wdzieęczny. długo mu to nie zajęło, bo znalazł dowody w zaledwie miesiąc. teraz jestem juz zupełnie innym, szczęśliwym człowiekiem, wreszcie z kobietą która jest mnie warta. tego życzę wszystkim zdradzanym
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015