#2016-07-06 06:46:50 

Nevil

Użytkownik

Remontuję domek i znalazłem ofertę natryskowego malowania ścian wewnętrznych. Nigdy nie korzystałem z takiej metody, a nawet efektów nie widziałem wiec byłbym wdzieczny gdyby ktos mi w skrócie napisał jak taka pomalowana ściana wygląda i czy kolor się utrzymuje. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
#2016-07-06 07:26:51 

Lucasio

Użytkownik

Mój salon był malowany natryskiem i mogę szczerze polecić bo ściany są o wiele przyjemniejsze w dotyku i trochę inaczej odbijają światło. Róznice może i subtelne ale jednak są. Długo szukałem profesjonalnej firmy wykańczającej wnętrza w Poznaniu która oferowałaby taką metodę malowania za nieduże pieniądze ale naprawdę warto a koszta są porównywalne.

#2016-07-06 08:39:04 

Pancerka

Użytkownik

Witam serdecznie. Podobnie jak kolega sporo czasu szukałam porządnej ekipy do prac odświeżenia mieszkania w Poznaniu ale miałam szczęscie trafić na bardzo porządnych i uczciwych ludzi którzy nie dość że zrobili wszystko perfekt to na dodatek pomalowali mi wnętrza natryskowo w cenie remontu. Według mnie różnica jest naprawdę duża właśnie w tym jak światło rozchodzi się po pokoju. Jest zdecydowanie widniej i przytulniej. Pozdrawiam.

#2016-07-06 10:59:30 

Nevil

Użytkownik

A jak z utrzymaniem sie koloru i czy farba potem nie odłazi?
#2016-07-06 11:40:37 

Pancerka

Użytkownik

Kolor trzyma się tak samo dobrze jak po zwykłym malowaniu a u siebie nie zauważyłam żeby cokolwiek złaziło albo pękało. Już szybciej odłazi farba nakładana w tradycyjny sposób jak to ma miejsce u mojej koleżanki. Doradzałam jej natryskowe to nie chciała więc teraz ma.
#2016-07-06 12:00:30 

Nevil

Użytkownik

No dobrze, bardzo dziękuję za odpowiedzi. Fajnie ze moznaliczyc na pomoc na forach bo gdyby nie wy to byłoby trudno się zdecydować. Nikt z moich znajomych nie malował w ten sposób. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015