#2016-07-08 01:53:30 

Manga

Użytkownik

Cześć. Mam mały problem. Bo ogólnie pracuje przy komputerze i szukam dla siebie nowych rozwiązań. Chciałabym dostać jakiś profesjonalny program, który umożliwi mi wirtualizację. Jak narazie to wszędzie szukam i raczej niczego sensownego nie mogę znaleźć i liczę tu na waszą pomoc. Może też coś takiego robicie i wiecie gdzie znajdę coś sensowego i fajnego dla siebie. To jak zadziałamy może coś razme?
#2016-07-08 02:23:30 

44Filmy

Użytkownik

Sam pamiętam, że miałem z tym ogromny problem jak szukałem czegoś dla siebie. Na szczęście teraz jest sporo sprawdzonego oprogramowania do wirtualizacji, które można kupić nawet w niezłej cenie. NO wiem, że nagrzebać się trzeba w internecie sporo i porównać sobie oferty różnych sklepów, ale jak już znajdziesz coś dobrego, to nie będziesz żałować, a tylko będziesz zdziwiona, że tyle Ci to zajęło, bo oferta była na wyciągnięcie ręki.
#2016-07-08 03:46:26 

Manga

Użytkownik

Dobrze chociaż, że pamięci masowe mogę znaleźć bez najmniejszego problemu i to w dość rozsądnych cenach, bo inaczej to już w ogóle bym się załamała :D No weź mi coś doradź z tymi programami, gdzie je mogę zdobyć? Nie bądź żyła, daj koleżance żyć. :D
#2016-07-08 05:25:01 

44Filmy

Użytkownik

No dobra, może jakaś podpowiedź rzeczywiście Ci się należy. Na tej stronie http://www.indata-solutions.pl/firma-informatyczna znajdziesz informacje na temat bardzo dobrej firmy informatycznej, która ma bardzo dobrą ofertę różnych sprzętów, usług i programów też, między innymi wirtualizacji. Poszperaj sobie i zobacz, czy Cię będzie interesowało to, co oni tam mają.
#2016-07-08 07:03:15 

Manga

Użytkownik

No i nie można było tak od razu? Dzięki, już chyba znalazłam to, co chciałam od początku znaleźć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015