#2016-07-11 09:19:06 

KokardaON

Użytkownik

#2016-07-11 09:30:11 

Pancerka

Użytkownik

Ja to bym się chyba zaczęła śmiać i uznała to za swietnyzart. Pewnie nawet bym nigdy tego nie założyła bo to nie w moim stylu. Ja by nie ryzykowała bo to nigdy nie wiadomo. A szkoda kasy wydawac. Jak już chcesz jej cos kupic to cos porządnego do ubrania. Może bieliznę jakaś elegancką, a nie od razu erotyczną.
#2016-07-11 12:14:35 

R2D2Kobieta

Użytkownik

A ja się zupełnie z koleżanką wyżej nie zgadzam. Może też bym się zaczęła śmiać, ale skoro wiem, że mój facet ma takie fantazje, to czemu bym ich miała nie spełniać? Z ogromną chęcią bym to na siebie założyła, gdybym wiedziała, że jemu to sprawi przyjemność. Na przykład takie pończochy z lateksu mnie samą te by bardzo kręciły. A mogę tak z ciekawości zapytać o jakim sklepie mówiłeś?
#2016-07-11 12:46:20 

KokardaON

Użytkownik

Fajnie jest mi słyszeć dwie takie skrajne opinie. A to sprawia, że tym bardziej nie wiem co mam robić :P Ale chyba przychylę się jednak do zdania drugiej koleżanki i kupię. No najwyżej będzie to nieudany żart, ale mam nadzieję, że jednak się spodoba i będziemy się świetnie razem bawić. A miałem tutaj na myśli sklep dostępny na stronie http://www.lolitta.pl/ Bardzo ciekawe rzeczy tam są.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015