#2016-07-18 00:16:52 

KokardaON

Użytkownik

Poszukuję tanich i solidnych ogrodzeń dla dużych terenów. Kupiłem dom na wsi z dużą działką, na którą wchodzą dziki. Poza tym mamy psy, a chcemy im zostawić swobodę, dlatego chcę szybko ogrodzić cały teren.
#2016-07-18 01:27:33 

Miecz

Użytkownik

Moje rady, wynikające z doświadczeń przy budowie własnego domu: uderzaj bezpośrednio do producenta, nie kupuj w markecie, gdzie jest koszt często wyższy dwukrotnie albo więcej. Ja mam akurat system ogrodzeniowy drumar.pl, pręty stalowe. Dobrze wybrać jakiś system właśnie, bo masz od razu wszystkie elementy montażowe itd., tak więc jeśli chcesz szybko, ale żeby to jednak długo postało, to zdecydowanie polecam.
#2016-07-18 03:50:18 

Czakra

Użytkownik

My też mamy domek w wiejskim terenie. Dom stoi przy głównej ulicy we wsi, a za nim jest długa i wąska działka, w sumie razem ponad 6000 m2. Zrobiliśmy tak, że z przodu od ulicy mamy ozdobne ogrodzenie frontowe z grubych elementów, coś jak kute, a z tyłu daliśmy zwykłą siatkę, którą planujemy obsadzić drzewkami.
#2016-07-18 06:16:35 

44Filmy

Użytkownik

Również polecam albo siatkę, albo system, bo do siatki i tak musisz podokupywać słupki i inne elementy, co jest trochę kłopotliwe, w sensie kupowanie wszystkiego osobno. Także raczej system.
#2016-07-18 07:46:23 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Też polecam panele ogrodzeniowe z siatki lub z prętów. Nam mąż montował z prętów, razem z moim bratem. Uwinęli się w dwa dni, ale fakt że działka nie jest duża i nie laliśmy betonu, tylko był montaż na słupkach. W każdym razie nie potrzeba do tego żadnej fachowej wiedzy czy wielkiego doświadczenia, no i jest taniej niż na fundamencie czy z paneli kupowanych w markecie typu casto.
#2016-07-18 08:14:54 

Tank

Użytkownik

U mnie też system panelowy się sprawdził. Też monotwałem sam z pomocą teścia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015