#2016-07-18 23:44:27 

Guslik

Użytkownik

Hej, czy jest ktos może zorientowany, której agencji z branży IT warto powierzyć obsługę informatyczną swojej firmy? Szukam godnych zaufania specjalistów, którzy gwarantują profesjonalną obsługę, dotrzymywanie terminów oraz konkurencyjne ceny.

#2016-07-19 00:59:04 

Severus

Użytkownik

Ja zdecydowałem się powierzyć obsługę informatyczną przedsiębiorstwa sprawdzonej firmie komputerowej z Warszawy. Firma ta obsługuje małe oraz duze przedsiębiorstwa przede wszystkim z terenu miasta Warszawy. Czy chciałbys skontaktować się z tą firmą?

#2016-07-19 01:24:56 

Guslik

Użytkownik

Tak, jasne. Moja firma ma siedzibe w stolicy, więc jestem jak najbardziej zainteresowany.
#2016-07-19 01:46:16 

Severus

Użytkownik

OK. Ta firma informatyczna nazywa się Bezpieczny Lapek i w swojej ofercie oprócz obsługi informatycznej firm ma również szereg usług skierowanych do klientów indywidualnych – działa jako pogotowie komputerowe.

#2016-07-19 03:56:04 

Lucek

Użytkownik

Znam tą firmę i też uważam, że jest warta polecenia. Z tego co wiem zajmuje się głownie naprawą komputerów stacjonarnych i laptopów. Znalazłem ją w necie, kiedy interesowało mnie odzyskiwanie danych z karty SD w Warszawie. Już się bałem, że strace wszystkie swoje pliki, ale na szczęscie fachowcy z tej firmy zdołali wszystko odzyskać. Podobno zajmują się również odzyskiwaniem utraconych danych z pendrivów.

#2016-07-19 05:56:00 

Severus

Użytkownik

Mnie również niegdyś uratowali z opresji, gdy mój laptop strasznie się przegrzewał. Już bałem się, ze ulegnie awarii, ale wtedy właśnie zdecydowałem się zadzwonić po to pogotowie komputerowe, które zaoferowało mi czyszczenie laptopa w Warszawie w przystępnej cenie. Mogłem sam zawieźć lapka do siedziby ich firmy albo przyjąc ich u siebie w domu. Zdecydowałem, żeby przyjechali do mnie, bo zależało mi na czasie. Szybko wykonali usługe i zostawili wizytówkę, z której dowiedziałem się, że w ich ofercie znajduje się też m.in. obsługa informatyczna firm. Niedługo później założyłem własną firmę i oczywiście zadzwoniłem do nich, aby zajęli się odpowiednim wsparciem technologicznym mojego przedsiębiorstwa.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015