#2016-07-29 01:18:15 

Miecz

Użytkownik

Pokój dziecięcy jest szczególnym miejscem w każdym domu, dlatego trzeba o niego odpowiednio zadbać. Mam tutaj na myśli wystrój ścian dla malucha. Czy są na rynku dostępne tapety z postaciami bajkowymi, które nadadzą się do takiego pomiesczenia.
#2016-07-29 03:47:32 

Pancerka

Użytkownik

O widzę, że tatuś urządza pokój dla swojej pociechy, to dobrze, bo mój facet to nie chciał kiwnąć palcem w tej kwestii i ja byłam za wszystko odpowiedzialna. Więc drogi tatusiu są na rynku tapety z bajowymi postaciami, a co więcej jest ich mnóstwo. Możesz nawet czasami wykorzystać swoje wzory i postacie.
#2016-07-29 05:32:38 

Miecz

Użytkownik

To świetnie, bo właśnie takie postacie chcieliśmy z żoną na ścianę. Fajnie to będzie wyglądało, już nie mogę się doczekać :)
#2016-07-29 07:12:52 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Sporo osób korzysta teraz ze ściennych fototapet, bo to najprostszy sposób na odświeżenie ścian. Farba już nie jest tak popularna i jest drożna. Jak weźmiesz pod uwagę, że do wymalowania całego pokoju jedna puszka nie starcza, to warto zainwestować w coś bardziej trwałego. Fototapeta wystarczy na conajmniej kilka lat, no chyba, ze znudzi się widok :)
#2016-07-29 09:07:59 

Gwiazdka

Użytkownik

A mi bardzo się podobają fototapety uliczki, które nastarajają tak nostalgicznie. Lubię taki nastrój bo fajnie mi się wtedy myśli i układa plany do mojej pracy zawodowej. Do pokoju dziecięcego to może niezbyt udany pomysł, ale dla nastolatki czy osoby starszej to jak najbardziej polecam :)
#2016-07-29 11:22:16 

Lucasio

Użytkownik

Możliwości jest sporo i bardzo dobrze, bo w końcu można udekorować dom w jakiś charakterystyczny sposób, a nie ciągle to samo. Zastanawiałęm się przy okazji tej rozmowy nad szklanymi panelami na ścianę, bo to też ciekawa alternatywa wystrojowa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015