#2016-08-08 01:13:43 

Miecz

Użytkownik

Witam wszystkich. Potrzebuję tarcicy (z drewna), którą chcę potem wykorzystać w swojej firmie. Chodzi głównie o deski i belki – znacie firmę, do której się mogę zgłosić i zamówić większe zamówienie? Byłbym wdzięczny za namiary, ponieważ nie znam się za bardzo na tartakach i wolałbym zapytać Was o jakieś zdanie. Z góry dziękuję i pzodrawiam!
#2016-08-08 03:36:15 

Severus

Użytkownik

No jak chcesz to ja mam dla Ciebie rozwiązanie Twojego problemu ;) Pod tym linkiem znajdziesz bogatą ofertę jednego tartaku, który od dawna przykuwa moją uwagę bo jest mobilny ;) To duże udogodnienie i niedługo mam zamiar się z nimi skontaktować odnośnie pewnego zlecenia i pracy. Tyczasem jednak proszę: http://tartak-olida.pl/tarcica.html ;) wejdź sobie i poczytaj.
#2016-08-08 06:16:07 

Guslik

Użytkownik

No ja właśnie też poluję na usługi jednego mobilnego tartaku.. :P może akurat też się do tego zgłoszę ;)
#2016-08-08 07:10:28 

Miecz

Użytkownik

Dziękuję serdecznie za pomoc! Już traciłem powoli nadzieję, że mi ktoś odpisze.. a tu proszę, jaka miła niespodzianka ;) Na pewno się do nich odezwę ;) Szczególnie, że akurat obszarem ich działania jest miejsce, w którym chcę zlecić prace ;) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015