#2016-08-08 23:27:36 

Miecz

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. W mojej rodzinie od pokoleń prowadzi się sklep spożywczo-przemysłowy. Mój tata planuje zwolnić stanowisko, odejść na emeryturę i odpoczywać oraz zwiedzać świat. Kto jest następny w kolejce do przejęcia interesu? Oczywiście ja. Nie jest to powód do szczęścia dla mnie, ale nie chcę też łamać serca ojcu. Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji i chce dać mi jakieś wskazówki, jak nie zniszczyć pokładanych w nas nadzieji?
#2016-08-09 00:59:03 

AmbitnaKate

Użytkownik

Myślę, że źle robisz, przyjmując taką buntowniczą postawę już na starcie. Moi rodzice też mieli rodzinny interes i pomagałam im tam jako nastolatka. Wspólna praca bardzo zbliża rodzinę, zacieśnia relacje międzyludzkie, a poza tym mając własną działalność gospodarczą osiągasz satysfakcję zawodową no i masz własne pieniądze bez szefa nad głową. Może być cos lepszego? Spróbuj, a zobaczysz że może Ci się spodobać.
#2016-08-09 03:55:11 

Lucasio

Użytkownik

Myślę, że masz trochę mylne pojęcie na temat prowadzenia działalności. Możesz wprowadzić nowe rozwiązania do rodzinnego interesu. Spójrz na ofertę pod linkiem: http://jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/oprogramowanie/. Teraz technologia poszła do przodu i praca jest bardzo ułatwiona dla osoby prowadzącej własną działalność godspodarczą.

#2016-08-09 05:31:00 

Wrzosowa

Użytkownik

To racja. W mojej działałalności też mam pomocną aplikację sprzedażową i cały pakiet programów magazynowych, dzięki czemu mam ułatwione wiele czynności, które Twój dziadek na pewno wykonywał inaczej. Żmudne dokumentowanie i inwentaryzacja naprawdę może być męcząca i nie dziwię Ci się, że nie chciałbyś pracować bez pomocy informatycznych innowacji. Mi by się też pewnie nie chciało.

#2016-08-09 05:42:03 

Czakra

Użytkownik

Mnie też. To tak, jakby być bez kalkulatora na maturze z matematyki. Na egzaminie gimnazjalnym go nie ma – widzisz, wszystko idzie do przodu, rozwój jest ogromny!
#2016-08-09 07:31:33 

Pancerka

Użytkownik

Zaraz to w ogóle egzaminu gimnazjalnego nie będzie, bo wycofują instytucję szkół tego typu ;) Będzie ośmioletnia podstawówka.
#2016-08-09 08:15:26 

Lucek

Użytkownik

Ja prowadzę sklep papierniczy i mam dużo pomocy, między innymi skaner kodów kreskowych . Wiem, że nie jest to aż takie oryginalne i postępowe ale uwierzcie mi, że w wielu sklepach wciąż tego nie ma.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015