#2016-08-18 06:33:49 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Hejka wszystkim na forum. Mieszkam w stolicy i szukam w tej okolicy jakiegoś cichego i sprawdzonego miejsca na odpoczynek. Ostatnio strasznie mam dużo pracy i nie ma czasu zrobić sobie dłuższych wakacji więc szukam miejsca na relaks gdzieś niedaleko. Co mi polecicie?
#2016-08-18 07:05:04 

Pancerka

Użytkownik

Jeżeli mogę ci coś polecić to mam taki jeden fajny hotel. Wejdź sobie na stronę internetową hoteldebowagora.pl i tam zobacz. Byłam tam podczas długiego weekendu w spa i powiem szczerze że naprawdę warto. Przez te kilka dni tak się zrelaksowałam że koniec świata ;)
#2016-08-18 09:00:23 

Tank

Użytkownik

Znam bardzo dobrze ten hotel. Moja firma bardzo często wynajmuje u nich sale do szkoleń w województwie mazowieckim i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze przyjeżdżamy tutaj bo mamy tu dobrego partnera biznesowego. A jeżeli chodzi o hotel to wszystko na najwyższym poziome także śmiało możesz jechać się tam relaksować ;)
#2016-08-18 10:31:01 

Guslik

Użytkownik

Mało jest takich miejsc żeby znaleźć taki ładny i dobry hotel gdzieś w okolicach jeziora. Fajne miejsce, byłem tam raz służbowo i potem ponownie ale już prywatnie. Jeżeli szukasz jakiegoś spokojnego miejsca żeby sobie odpocząć to chyba lepiej trafić nie mogłaś. Warto tam pojechać chociażby po to żeby skorzystać ze spa.
#2016-08-18 13:28:09 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Dużo ciekawych opinii można znaleźć w internecie na ich temat ;) Poczytałam trochę i ludzie dużo piszą dobrych rzeczy na ich temat. Obsługa oceniona jest na 5 i reszta rzeczy tak samo. Chyba to będzie dobre miejsce z dala od zgiełku miasta ale nie na tyle daleko żeby to był jakiś problem ;)
#2016-08-18 13:47:02 

Pancerka

Użytkownik

No mi się wydaje że to jest akurat dobre miejsce. Jest sporo hoteli które również oferują zabiegi i podobne ale mało jest takich blisko jeziora i oddalonych od miasta na tyle żeby nie czuć żę się wcale nie wyjechało :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015