#2016-08-23 23:30:50 

AmbitnaKate

Użytkownik

Dzień dobry. Ostatnio miałam przyjemność czy też nieprzyjemność czytać o tym, że doszło do jakiegoś włamania we Wrocławiu. I tam policja mówiła, ze to przez drzwi bo ludzie są nieodpowiedzialni i mają stare drzwi, które wystarczy jednym kopniakiem wyłamać. I tak myślę że u mnie w domu też takie drzwi są. Mąż się zarzeka że niby te nasze drzwi są inne i wytrzymałe, no ale jednak nie wiem. Ja tam się nie czuje zbyt bezpiecznie. A co Wy o tym tutaj zgromadzeni sądzicie ?
#2016-08-24 01:00:26 

KokardaON

Użytkownik

No moim zdaniem zawsze warto jest mieć w domu drzwi antywłamaniowe Wrocław akurat często ma takie oferty, z których warto skorzystać podczas kupna drzwi. Wtedy się takie drzwi kupuje, montuje i tyle. Mają kilka zamków, z solidnego materiału są zrobione i na pewno tutaj nie wystarczy tylko zwykły kopniak, żeby je wywarzyć

#2016-08-24 03:31:39 

Magdalen4

Użytkownik

Ale to jesteś za tym, żeby takie drzwi zakładać ? No i z dużym kosztem się wiąże ?
#2016-08-24 05:29:14 

KokardaON

Użytkownik

Jak najbardziej. Dla własnego bezpieczeństwa każdy w domu takie drzwi powinien mieć. Wtedy dopiero można spać spokojnie i się nie martwić, że ktoś nam w nocy wbije na chatę i cały sprzęt wyniesie z mieszkania. A to nie jest aż takie drogie. I swoja drogą to czy bezpieczeństwo powinno mieć cenę?
#2016-08-24 06:20:29 

Magdalen4

Użytkownik

No niby nie powinno. A wiesz może jeszcze gdzie takie drzwi bym mogła teraz kupić ?
#2016-08-24 08:47:52 

KokardaON

Użytkownik

Hm. Ja bym Ci zaproponował zajrzeć na http://cerchem.com.pl/oferta/drzwi/ i myślę, że akurat na tej stronie by Ci się udało znaleźć taką oferte, która by Cie w pełni satysfakcjonowała. Nie są zbyt drogie te drzwi, za to w pełni bezpieczne. No i ja sam mam takie w domu, a o bezpieczeństwo dobrze dbam, więc niech to samo za siebie mówi

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015