#2016-09-08 02:43:05 

Manga

Użytkownik

Cześć. Strasznie boję się dentystów! Gdy zaczął boleć mnie ząb, myślałam że samo przejdzie, próbowałam zwalczyć ból domowymi sposobami, stosowałam też środki przeciwbólowe. Ból nachodził mnie głównie wieczorami i w nocy. Zaczęłam się jednak niepokoić, gdy na dziąśle pod tym zębem zrobiło mi sie jakieś wybrzuszenie. Myślałam, że umieram! Przemogłam się i poszłam do dentysty. Okazało się, że to zgorzel. Ząb trzeba było wyrwać. Co ja mam teraz zrobić??? Pomocy!
#2016-09-08 03:04:17 

Pancerka

Użytkownik

Będziesz miała teraz nauczkę. Wiesz ile osób umiera z powodu włąsnej głupoty czy strachu? Tylko dlatego, że boją się pójśc do lekarza lub zwlekają z badaniami?
#2016-09-08 05:48:22 

Garnek

Użytkownik

Teraz chyba będziesz lepiej dbać o zęby...
#2016-09-08 06:51:44 

R2D2Kobieta

Użytkownik

O matko! To straszne. Też nie lubię dentystów i unikam ich jak mogę. No ale w tej sytiuacji nie masz innego wyjścia. Wejdź na stronę internetową: http://bajkodent.pl/. Jest to tani i skuteczny stomatolog, który wykona Ci w Poznaniu implant zębów w dobrej cenie. Ale nie przejmuj się, implanty dopasowywane są do odcienia Twoich zębów więc nikt z otoczenia nawet nie będzie wiedział, że masz sztuczne uzębienie. Zresztą, wygląd to nie wszystko. Pamiętaj o tym :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015