#2016-09-13 03:35:58 

Wrzosowa

Użytkownik

Witam wszystkich. Ostatnio u nas w firmie rozmawialiśmy, czy nie przyda się nam audyt bezpieczeństwa danych. Czy jest ktoś na tym forum, kto zna się na tym zagadnieniu i potrafiłby jakąś dobrą i irzetelną firmę polecić, która się zajmuje się tego typu sprawami? Byłabym bardzo wdzięczna za rekomednacje. Szczerze mówiąc, to nie kończyłam zarządzania i trochę groźnie to dla mnie brzmi i reszty współpracowników. Chciałabym wiedzieć, co tak naprawdę taki audyt mógłby dobrego dla naszej firmy uczynić itp.. z góry dziękuję!
#2016-09-13 03:54:38 

Magdalen4

Użytkownik

Taki profesjonalny audyt bezpieczeństwa danych to jest fantastyczna rzecz. Potrafi wykryć liczne błędy w systemach teleinformatycznych, błędy w oprogramowaniu czy nawet potrafi wykryć incydenty, błędy wynikające z działań personelu z zewnątrz lub wewnątrz danej firmy. Ogólnie jest to super sprawa i pozwoli naprawdę zweryfikować mnóstwo aspektów związanych z zarządzaniem w firmie. To swoista ocena, a potem pomoc w różnych takich sektorach działania organizacji. Także nie masz się czego bać ;)
#2016-09-13 05:22:34 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Potwierdzam ;) takie coś to mega przydatna rzecz.. u nas w sprawie miał miejsce taki audyt i bardzo dużo różnych błędów wykryli w działaniu naszego działu HR. Także według mnie, naprawdę warto się zgłosić do firmy z zewnątrz, by wykryć błędy, przestarzałe mechanizmy itp. i skutecznie je wyeliminować.
#2016-09-13 07:45:39 

Pancerka

Użytkownik

No to fakt. Tę firmę akurat bardzo dobrze znam o której piszcie, bo była u nas w firmie i faktycznie mogę potwierdzić, że jest bardzo pomocna i profesjonalna. Naprawdę warto się do niej zgłosić ;) nie ma w ogóle mowy o żadnych obawach, niepotrzebnych domysłach itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015