#2016-09-13 03:37:36 

Lucek

Użytkownik

Siema! Ja wiem, że warsztat to przede wszystkim narzedzia, smary i tak dalej. Ale teraz mój warsztat się rozbudowuje, ja sam już nie będę robił przy samochodzie, tylko właśnie głównie papierologia, i tak dalej. Wobec tego zastanawiałem się, jak sobie taką przestrzeń urządzić. Nie jest to jakiś spory metraż, ale klientów pewnie będzie sporo, więc i sporo będzie dokumentów. Ktoś coś jest w stanie polecić?
#2016-09-13 04:11:14 

Nevil

Użytkownik

E no serio? Rzucasz bawienie się w częściach na rzecz paiperów? Gdzie Twoje zacięcie mechanika. Myślałem, że to się głównie z pasji robi, a zarobek to „efekt uboczny”! Chłopie, jeszcze nie jest za późno, by wrócić na łono tego pięknego zajęcia!
#2016-09-13 04:26:10 

Lucek

Użytkownik

Dłubać do przyjemności to ja sobie mogę w swoim samochodzie :) Tutaj jednak zatrudniam już kilka osób, zawsze też chciałem mieć po prostu dobry biznes, który się rozwinie i który będzie, może nie maszynką do robienia pieniedzy, ale zdecydowanie będzie mi przynosić zyski :)
#2016-09-13 06:47:03 

Severus

Użytkownik

Siema! Ja myślę, ż eni ema co się obstawiać jakimiś tam drewnianymi szafkami, czy coś, tylko na przykład może jakieś metalowe meble? Wiem, że mają w Galter solidne szafki biurowe z metalu, które raz, że są estetyczne, pomimo tego, że z metalu, dwa, że solidne i trwałe, więc nie będziesz musiał się z nimi szczypać, trzy, że pojemne, a to chyba dla Ciebie na ten moment najważniejsze :)
#2016-09-13 07:39:38 

Sia

Użytkownik

Zgadza się! Ja ostatnio zamawiałam regał metalowy Producent, o którym mówi kolega to naprawdę solidna firma. Raz, że same mebelki są wytrzymałe (bo dźwigają naprawdę całe stosy papierów), dwa, że są też bardzo ustawne :) A przy tym, są dostępn też w różnych kolorach (nie wiem, czy Wy akurat na to zwracacie uwagę, ale wiecie :) dla mnie też sama strona estetyczna jest ważna).
#2016-09-13 08:32:28 

Lucek

Użytkownik

Szczerze mówiąc, to dobrze, że mi napisaliście o tych metalowych meblach, bo byłem gotowy już kupić normalne drewniane :D Ale rzeczywiście, znalazłem tę firmę i widzę, że robią ładne te meble… zawsze mi się to kojarzyło z takimi amerykańskimi szkołami i te szafki odrapane, a to elegancja. Dzięki!:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015