#2016-10-28 03:38:36 

Magdalen4

Użytkownik

Witam wszystkich. Ostatnio trafiłam na pewien interesujący artykuł na temat mentoringu. Chciałabym w sumie spróbować odbyć takie sesje i sama zobaczyć jak to wpłynie na mnie. Czy ktoś z Was poleci mi dobrego coacha/mentora u którego mogłabym odbyć takie spotkania? Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc!
#2016-10-28 04:09:44 

Gwiazdka

Użytkownik

No jeśli chodzi o mentoring i coaching, to znam jednego wybitnego wręcz coacha, który pomaga w tego typu kwestiach. Wejdź sobie w ten odnośnik, znajdziesz tam informacje na jego temat. Naprawdę bardzo warto skorzystać z jego pomocy, bo pomaga on w każdym wręcz aspekcie i niewątpliwie jest doskonałym coachem.
#2016-10-28 04:52:29 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Proszę Cię bardzo: http://michallegowski.pl/coaching/ , tutaj masz o sesjach coachingowych ;) Chodze do tego człowieka na różne sesje i słowa nie oddadzą tego co udało mi się z nim wypracować. Naprawdę jest to wręcz niebywałe.. super pomógł mi ten człowiek i bardzo zachęcam, by to właśnie do niego się zgłosić.
#2016-10-28 06:31:49 

Nevil

Użytkownik

ja też musze koniecznie też iść do coacha.. w końcu nic mi nie zaszkodzi, a mogę uzyskać tylko pozytywne efekty i zmiany.. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015