#2016-10-28 02:57:10 

Wrzosowa

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Chorzów

Wiek: 30

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nauczycielką w jednej z prywatnych szkół podstawowych. W mojej klasie organizowana jest mała wycieczka do jednego z zoo. Problem pojawia się w kwestii transportu, ponieważ nie pojadę z grupką małych dzieci sama autobusem lub tramwajem. Byłoby to dosyć nie wygodne i niebezpieczne, dlatego pomyślałam o wynajmie jakiegoś prywatnego autobusu czy busu. Znacie jakieś firmy godne polecenia? Najlepiej z Krakowa lub okolic.
#2016-10-28 04:03:48 

AmbitnaKate

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Witaj. Wynajem busa to doskonały pomysł na taką wycieczkę klasową. Bezpiecznie, a i za transport nie zapłacicie wiele. Osobiście korzystałam z tej oto wypożyczalni aut: http://www.rentkrakow.pl/ i byłam bardzo zadowolona jakością usługi. Co prawda, ja wypożyczałam auto osobowe, jednakże wiem, że w ofercie posiadają także wynajem busów. Warto sprawdzić!
#2016-10-28 04:59:22 

Miecz

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Warszawa

Wiek: 37

Witam. Również mogę Ci polecić wcześniej wspomnianą wypożyczalnie samochodów. W zeszłe wakacje wypożyczyłem od nich busa na 9 osób, ponieważ jechaliśmy większą paczką na wakacje. Wypożyczasz na ile chcesz, ceny nie za wysokie jak na takie auto. Tutaj podsyłam Ci linka: http://www.rentkrakow.pl/wynajem-busow/ – zapoznaj się z ich ofertą, a rezerwacji możesz dokonać od razu na stronie albo przez telefon.
#2016-10-28 06:42:58 

KokardaON

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Warszawa

Wiek: 21

Hej. Wspomniana wcześniej wypożyczalnia samochodów to coś genialnego. Gdzieś pół roku temu rozwalił mi się na środki drogi samochód – po prostu poszło jakieś zwarcie. Potrzebowałem pilnie samochodu zastępczego, bo pracuje jako przedstawiciel handlowy. W wypożyczalni dosłownie od ręki otrzymałem autko dosłownie takie jak moje, bo akurat mieli na stanie ten model.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015