#2016-11-15 08:46:45 

Miecz

Użytkownik

przede mną ważna akcja promocyjna i chcę zatrudnić siedem hostess. Chciałbym, aby były atrakcyjne i doświadczone, ale też zależy mi na dobrej cenie usługi, bo już i tak w promocję wkładam mnóstwo kasy… wiem, że powinno się zwrócić, ale dobrze byłoby trochę zaoszczędzić. Da się w ogóle? Znacie jakieś dobre i tanie agencje z hostessami, które działają na terenie naszego pięknego Krakowa??
#2016-11-15 11:41:03 

KokardaON

Użytkownik

Jeśli chodzi o atrakcyjne hostessy z językiem obcym w Krakowie to ja zawsze korzystam z oferty ze strony hostessy.caneli.com.pl. Bo na ważnej akcji promocyjnej języki chyba są nie do przecenienia.;) ceny usług też są zupełnie przyzwoite jak na tę jakość. Jeszcze ważne jest dobranie zainteresowań hostessy do Twojej oferty, bo jak będzie zorientowana w temacie to może zdecydowanie więcej zdziałać.;)
#2016-11-15 13:35:09 

R2D2Kobieta

Użytkownik

a też polecam tę firmę. Są niezawodni i świetnie obsługują różnego rodzaju imprezy. Wydaje mi się też, że język obcy to absolutny must have w branży promocji, bo nigdy nie wiesz jaki klient Ci się pojawi… a ci zagraniczni są bardzo perspektywiczni i lepiej płacą, więc się zwróci.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015