#2016-11-16 07:05:25 

Manga

Użytkownik

Cześć Mam taki problem z naczyniami krwionośnymi. Lekarz mi powiedział, żebym zaczęła jakieś tabletki brać na to. Takie bez recepty, coś jak suplement diety. Podał mi tego nazwe, ale ja zanim wróciłam do domu i poszłam do apteki to oczywiście zapomniałam co to w ogóle było, jak to się nazywało. No i nie wiem. Może ktoś z Was coś takiego bierze i wie jak się to nazywa? Albo coś od siebie poleci w tej kwesti?
#2016-11-16 08:08:39 

Garnek

Użytkownik

Ja też mam problemy naczyniowe. Biorę na to Detramax bo kiedyś to znalazłem gdzieś w aptece i od tego czasu rzeczywiście się o wiele lepiej czuje i widzę znaczną poprawę. A mnie to ogólnie jest ciężko dosyć zadowolić, bo twierdze, że mi nic nie pomaga, a to akurat tak, więc można mnie posłuchać
#2016-11-16 10:57:24 

Manga

Użytkownik

Tak, to jest właśnie to! O tym mój lekarz mówił. Jeszcze mi polecił krem Atoperal Baby który jest dla delikatnej skóry dziecka, ale też do pielęgnacji się nadaje dla dorosłych. To akurat mi się udało jakoś zapamiętać i jestem zadowolona, że mi się to udało kupić już
#2016-11-16 11:17:07 

Pancerka

Użytkownik

No to jest ogólnie dobry środek jak go na sobie co prawda nie stosuje, ale widze jak dobrze się na moim dziecku więc jestem bardzo zadowolona z tych rezultatów. Całe szczęście mogę jego stałą dostawę mieć z apteki online bo inaczej to bym się chyba zabiegała do tej mojej lokalnej którą tutaj mam
#2016-11-16 11:33:46 

Manga

Użytkownik

Ale to fajnie jest jednak wejść na takie forum i się dowiedzieć co i jak bo bez tego to człowiek wygłupiony
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015