#2017-01-03 01:16:17 

Manga

Użytkownik

Mam poważny problem. Mój mąż mnie zdradza, ale nigdy go nie przyłapałam i nie mam niczego, by to udowodnić. Jestem zdecydowana na rozwód, ale chcę mieć solidne podstawy, by sąd orzekł rozwód z jego winy i nie mógł się wykręcić od uczciwego podziału majątku. Jak się do tego zabrać? Gdzie znaleźć najlepszego detektywa?
#2017-01-03 02:44:23 

Garnek

Użytkownik

Przede wszystkim, należy ustalić, czy zdrada faktycznie miała miejsce, czy to tylko przypuszczenia. Jeśli wiesz, bo np. powiedział ci o tym ktoś zaufany, to będzie łatwiej. Przede wszystkim musisz znaleźć agencję, która specjalizuje się w prowadzenia tego typu działań. Z tym nie powinno być problemu. Następnie będziesz musiała określić zakres usług, czyli np. czy detektyw ma śledzić męża także poza miastem.
#2017-01-03 03:41:04 

Pancerka

Użytkownik

Moja koleżanka miała taki sam problem i poradziła sobie. Znalazła biuro na alei Antoniego Chruściela w Warszawie i wynajęty przez nią detektyw zdradę udowodnił bardzo szybko. Oni zajmują się takimi sprawami, możesz nawet trochę poczytać http://www.detektywipl.pl/uslugi/rozwody.html i dowiedzieć się więcej. W przypadku mojej koleżanki wszystko potoczyło się błyskawicznie i chwila, moment było po sprawie. Oby tobie też się poszczęściło!
#2017-01-03 06:03:11 

KokardaON

Użytkownik

A to skoro wiesz, że cię zdradza, nie możesz go śledzić i sama porobić zdjęcia? To i nagrana rozmowa na dyktafon, w której się przyznaje powinno wystarczyć.
#2017-01-03 08:36:00 

R2D2Kobieta

Użytkownik

Nie każdy może poświęcić cały dzień na łażenie za kimś, zwłaszcza jeśli ma pracę albo inne obowiązki. Poza tym mąż łatwo mógłby ją zauważyć i domyśleć się, a wtedy zacząłby się pilnować jeszcze bardziej. Wynajęcie profesjonalisty, który dostarczy dowody zdrady do ręki to najlepszy pomysł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015